Žižkov – Karviná 3:1 (kon.) | Čáslav – Zlín 1:3 (kon.) | Varnsdorf – Opava 2:0 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
3:1 (2:1)
MFK Karviná
Neděle 21.04.2013, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Je tu konec utkání 24. kola Fotbalové národní ligy mezi Viktorií Žižkov a MFK Karviná. Domácí fotbalisté přerušili šestizápasovou šňůru bez vítězství a doma na stadionu pod Žižkovským vysílačem porazili Karvinou 3:1. Od 13. minuty přitom prohrávali po brance Fischera, ještě do poločasu ale vývoj utkání otočili a ve druhém poločase pak výhru zpečetil gólem na 3:1 Petr Mareš. (12:05:16)

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o jednu minutu.

90
    Začala poslední minuta normální hrací doby, u balonu jsou stále domácí fotbalisté. Celý stadion již čeká na závěrečný hvizd rozhodčího.

87
    Domácí fotbalisté nyní v závěru utkání drží balon a nechtějí ho soupeři již půjčovat. Zatím jim to vychází na jedničku.

85
    Dokonce zápasu chybí něco málo přes pět minut a již to nevypadá na žádné drama.

83
    Utkání ve svém závěru začíná trochu postrádat tempo, zdá se, že je o vítězi rozhodnuto.

81
    Hosté se ale nevzdávají a teď vrhají poslední zbytky sil do útoku. Viktorka ale zatím bez větších problémů své vedení drží.

79
    Rychle se blíží závěr dnešního zápasu, už už to vypadá, že domácí fotbalisté si dvoubrankové vedení pohlídají a že si připíší první jarní vítězství.

77
    Střídají také hosté. Odstupuje Ciku a nastupuje Vaclík.

77
    Domácí střídají. Odešel Mareš a zahraje si Králík.

75
    Další nebezpečí pro hostující bránu. Tentokrát je to již osmý roh pro domácí tým v dnešním utkání.

73
    Hráči Žižkova jsou při chuti a ženou se opět do útoku.

71
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Domácí fotbalisté druhou proměněnou penaltou zvyšují na 3:1, když se tentokrát k zahrávání penalty postavil PETR MAREŠ, který stejně jako Čermák v prvním poločase překonal hostujícího gólmana.

70
    Nyní ale pozor. Rozhodčí Adam píská další pokutový kop pro domácí tým!

69
    Střídání hostů. Hrací plochu opustil Fischer a nastupuje Limanovský.

69
    Domácí fotbalisté mají možnost kopat další rohový kop. Jejich tlak začíná pomalu narůstat.

67
    Domácí nyní svého soupeře opět trochu zatlačili, jenže do efektivního zakončení se znovu nedostali. Následuje odkop od hostující brány.

65
    Hra se zatím ve druhém poločase odbývá nejčastěji v okolí půlící čáry. U míče je stále často dnes aktivní Mareš, který ale zatím žádnou další šanci nevytvořil.