Nacional – Marítimo 2:1 (kon.) | Setúbal – Estoril 1:0 (kon.) | Beira-Mar – Gil Vicente 1:0 (kon.)
Benfica – Sporting 2:0 (kon.)
CD Nacional
2:1 (0:0)
CS Marítimo
Neděle 21.04.2013, 17:00Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to v tuto chvíli vše, přeji hezký zbytek neděle a zase někdy u on-line přenosu, třeba na portugalský fotbal. (18:59:28)

Je dobojováno! První poločas nám přinesl hodně nudný fotbal a poločas tak skončil bez branek. Druhá půlka už byla atraktivnější. Domácí do ní vstoupili aktivněji, do vedení šli ale v 51.minutě hosté a to zásluhou Suka. Dlouho to netrvalo a domácí srovnali, z penalty se prosadil Claudemir. Nakonec ještě Nacional vstřelil jednu branku, prosadil se Candeias a domácí tak získávají důležité 3 body.

90+3
    Poslední nepřesnost hostů a rozehrávat bude Gottardi, rozhodčí každou chvíli zapíská konec utkání.

90+3
    Domácí ještě vybojovali rohový kop a zdržují u rohového praporku.

90+2
    Marítimo už je bezmocné, snaha se jim nedá upřít, na vyrovnání to ale nevypadá.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty!

90
    Uvidíme, o kolik sudí Soares Dias prodlouží dnešní duel.

89
    Navíc domácí stále více hrozí z brejků a nevypadá to, že by hosté měli vyrovnat.

88
    Místo toho, aby se hrálo na obranné polovině domácích, je tomu přesně naopak.

87
    Do jedné se mohl dostat Suk, byl mu odpískán útočný faul.

86
    Marítimo nemá šance, kterými by ještě zdramatizovalo závěr utkání, bez nich to půjde těžko.

85
    Domácí brankář Gottardi dlouho otálel s rozehrávkou a dostává žlutou kartu za zdržování.

84
    Další hostující útok končí v zámezí.

83
    Navíc Nacional chytře natahuje hru, což se samozřejmě nelíbí hostům.

81
    Hraje se ve středu hřiště, hosté se snaží udeřit a domácí jsou hodně zatáhnutí.

80
    Za chvíli se nám rozběhne poslední desetiminutovka, domácí vedou 2:1.

79
    Po delší době Marítimo v útoku, jejich snažení zastavuje ofsajd.

78
    Poslední střídání zápasu! Dnes má dohráno Semedo a na hřiště se podívá Olberdam.