Genk – Club Bruggy 0:2 (kon.) | Waregem – Anderlecht 2:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:1 (1:0)
RSC Anderlecht
Neděle 21.04.2013, 20:30 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:28:23)

Je dobojováno, domácí se těší z velmi cenného vítězství, díky kterému se Zulte Waregem dostává do čela tabulky skupiny o titul a Anderlecht tak musí své ambice na ligový titul prozatím uložit "k ledu".

90+3
    Jedna z posledních šancí hostů, Biglia centruje do pokutového území Waregemu, ale obrana odvrací.

90+2
    Zulte Waregem střídá, taktické střídání, hostující hráči popohánějí domácího Conteho, kterého nahradí Bryan Verboom.

90
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Tak ještě drama, v poslední minutě se prosazuje DIEUMERCI MBOKANI, který hlavičkuje hodně osamocen před Bruzzesem a snižuje vedení Waregemu na rozdíl jediné branky!

89
    Bruzzese nebude chvátat, na trávníku si jistě rád ještě chvíli poleží.

88
    Gohi Bi Cyriac neobratně fauluje gólmana Bruzzese v pokutovém území domácího týmu, dostává zaslouženě žlutou kartu.

87
    Waregem již mohl pečetit své vítězství, takhle musí ještě o tři body bojovat v závěrečných minutách utkání.

86
    M´baye Leye nezopakoval střelu ze 14. minuty, tentokrát pálil "nahoru", ale přehnal to s intenzitou, míč letí vysoko nad bránu!

85
    Na druhé straně zastavují hosté protiútok soupeře jen za cenu faulu, Cheikhou Kouyate doslova povalil Trajkovskiho, rozhodčí neváhá, nařizuje druhý pokutový kop!

84
    Hosté dokázali dotlačit míč do branky, střelu De Suttera ještě doklepává do sítě jeden z hráčů Anderlechtu, který byl již ale v ofsajdu, gól neplatí.

84
    Bruno vybojoval rohový kop pro Anderlecht z pravé strany.

82
    S ambicemi Anderlechtu to již nevypadá příliš dobře, boj o titul tak stále rozhodnutý není, pokud domácí dovedou dnešní utkání do vítězného konce, budou k titulu o bod blíže!

80
    Lucas Biglia dostává, zřejmě za nemístný komentář, žlutou kartu.

79
    Waregem právě vstřelil branku!
    Domácí nyní dokonale rozebrali obranu Anderlechtu, hlavně M´baye Leye, který dostal na levou stranu přesnou přihrávku nic neuspěchal a počkal si, až BERNARD MALANDA-ADJE naběhne, přihrává mu a ten z hranice malého vápna nechytatelnou střelou zvyšuje vedení Waregemu!

78
    Hosté rozehrávají rohový kop z pravé strany, míč letí zhruba dva metry od vzdálenější tyče.

76
    Hraje se převážně na polovině hřiště, to nejvíce vyhovuje domácím fotbalistům.

74
    A vzápětí připravili dvojí střídání i hosté, Klještana nahradí Gohi Bi Cyriac, Deschachta pak De Zeeuw.