Lorient – Marseille 0:1 (kon.) | Ajaccio – Montpellier 2:1 (kon.) | Bordeaux – Remeš 0:0 (kon.)
Bastia – Toulouse 0:0 (kon.) | Brest – Rennes 0:2 (kon.) | Valenciennes – Nancy 0:0 (kon.)
Stade Brestois 29
0:2 (0:2)
Stade Rennes
Sobota 27.04.2013, 20:00 • Stade Francis-Le Blé, Brest • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:55:03)

Utkání za hromového pískotu končí a Brest se opět o něco více ponořil do sestupových vod. Hosté o své výhře rozhodli už v první půli a i když domácí ve druhém poločasu zlepšili předvedený výkon, skóre se už nezměnilo. Body se stěhují do Rennes, které si tak upevnilo desátou příčku.

90+2
    Hosté dokonale kontrolují situaci, tohle vítězství si už nenechají vzít za žádných okolností.

90
    Budou se hrát dvě minuty přesčas.

90
    Brest už nevymýšlí nic složitého, pouze nakopává míče na vápno a doufá, že se něco ujme.

88
    Ten rozehrál Grougi, jenže ani tento pokus se nevešel do branky. Costil jen kontroloval dráhu letu míče.

88
    Ostrý zákrok, který schytal na lýtko Ba. Je tu přímý kop z 30 metrů.

86
    Střídání provedli i domácí, do utkání se podívá Ismaël Traoré a střídá Ahmeda Kantariho.

84
    Střídání hostů. Z trávníku odešel Abdoulaye Doucouré a zbývající minuty budou patřit Alou Diarrovi.

82
    Costil se skvěle rozchytal, vyrazil další Lesoimierův pokus a poradil si i s dorážkou.

81
    Další rohový kop Brestu už nebezpečný nebyl, dopředu jde Rennes.

80
    Po něm hlavičkoval Benschop a na brankové čáře vyhlavičkoval jeden z hostujících hráčů!

79
    Lesoimier vyslal krásnou a tvrdou ránu – Costil vyrazil na roh!

79
    Rohový kop hostů nedopadl pro Rennes příliš dobře, do zakončení se hosté nedostali.

77
    Domácím divákům teď muselo zatrnout, neboť Théabauxův zákrok po centru zprava nebyl zcela jistý a před dotírajícím Doucourém musel míč krotit nadvakrát.