Bayern – Freiburg 1:0 (kon.) | Leverkusen – W. Brémy 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Mönchengladbach 3:1 (kon.)
Hoffenheim – Norimberk 2:1 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 3:0 (kon.) | Düsseldorf – Dortmund 1:2 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:0 (1:0)
Werder Brémy
Sobota 27.04.2013, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga

V zápase byl po celých 90 minut lepším týmem domácí Bayer Leverkusen, který díky brance Kiesslinga z 35. minuty zaslouženě v tomto utkání vítězí. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne! (17:21:39)

90+3
    Bayer Leverkusen naposledy střídá, ze hřiště odchází Stefan Kiessling, místo něj příjde Sebastian Boenisch.

90+1
    Šance hostů, Aaron Hunt na sebe upozornil zajímavou střelou, brankář Leno však nemusel zasahovat.

90
    Rozhodčí Deniz Aytekin se rozhodl nastavit 3 minuty.

87
    Werder Bremen střídá, ze hřiště odejde Aleksandar Ignjovski, nahradí ho Lukas Schmitz.

85
    Bayer Leverkusen střídá, odejde Andre Schurrle, nahradí jej Jens Hegeler.

83
    Do zakončení se dostal hostující Aaron Hunt, jeho pokus se však nevešel mezi tři tyče.

81
    Míč z rohového kopu nepředstavoval pro domácí obranu žádný problém, hráči jej odehráli daleko od své brány.

80
    Leverkusen bude kopat rohový kop.

78
    Gonzalo Castro se chytil do ofsajdové pasti hostujícího celku, Brémy získávají míč.

76
    Werder Bremen střídá, odejde Ozkan Yildirim, místo něj si zahraje Joseph Akpala.

74
    Velká šance domácích hráčů! Po pěkné kombinační akci nedosáhl Kiessling na prudkou nahrávku na malé vápno, chybělo mu zhruba půl metru.

72
    Bargfrede se dostal do velmi zajímavé pozice, radost mu však překazil odpískaný ofsajd.

70
    Hostující hráči mají zhruba nějakých 25 minut na vstřelení alespoň jedné branky. Je vidět, že se nyní tlačí více dopředu.

68
    Werder Bremen střídá, ze hřiště odešel Felix Kroos, nahradil ho Johannes Wurtz.

66
    Hostující Yildirim se prezentoval zajímavým centrem na malé vápno, míč však pouze prolétl brankovištěm mimo hrací plochu.

64
    Bayer Leverkusen střídá, odejde Sidney Sam, místo něj se na hřiště podívá Gonzalo Castro.