Prešov – Nitra 0:1 (kon.) | Košice – Zlaté Moravce 0:2 (kon.) | Trnava – Trenčín 2:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Senica 3:2 (kon.) | Žilina – Ružomberok 3:0 (kon.) | Myjava – B. Bystrica 2:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:0 (1:0)
AS Trenčín
sk Sobota 27.04.2013, 14:30 • Štadión Antona Malatinského v Trnave • Niké liga

Skončil sa zápas 28. kola Corgoň ligy. Spartak Trnava vyhral 2:0 a do bojov o záchranu si pripísal dôležité tri body. Góly Schranza a Vyskočila rozhodli o úspešnom vstupe trénera Ekhardta na trénerskú stoličku Spartaka.
    Trenčín hral sympaticky, Spartak však dával góly.
    Pekný zbytok víkendu z Trnavy praje Martin Janiš. (16:22:29)

90+
    Čarnota je späť, rozhodca už zápas asi ukončí.

90+
    Čarnota mimo ihriska, hrá sa ďalej, Trnava vybojovala roh zásluhou Tomačeka.

90+
    Karhan fauloval v strede poľa, Baez rozohral nakrátko. V šestnástke leží Čarnota, rozhodca volá lekára Trnavy.

90+
    Rusov má loptu a Trnava konečne vyhrá na domácom ihrisku.

90
    Nadstavujú sa tri minúty.

89
    Priamy kop pre hostí. Tesne pred šestnástkou. Domáci stavajú múr, rozhodca upozorňuje hráčov vo vápne. Lopta preletela celým vápnom a po teči Janečku je tu roh.

88
    Strieda Trenčína. Čogley dohral a prichádza Frimmel.

87
    Štefánik to zobral na seba a jeho pekná strela z 25 metrov končí v rukaviciach Rusova.

86
    Nepresná lopta za obranu domácich, Rusov si loptu postrážil.

85
    Päť minút do konca normálnej hracej doby, domáci sa bránia, poslednú akciu ukončil útočný faul na Janečku. Rusov sa chystá rozohrať.

84
    Posledné striedanie domácich. Augustini za Schranza.

83
    Roh pre hostí, Trnavčania sa bránia všetkými hráčmi, akciu končí Kleščíkova strela mimo.

82
    Schranz sa dostal do úniku, pri finálnej fáze pokazil prihrávku a hostia sa ubránili.

81
    Pod slabú návštevu sa podpísali zrejme zlé výsledky domácich, napriek peknému počasiu divákov je tu málo.

80
    Dnešné stretnutie sleduje 2819 divákov.

79
    Karhan si stavia loptu, jeho center zblokovala obrana hostí, kontra sa im nepodarila.

78
    Spartak sa gólom upokojil, asi 15 minút pred koncom stretnutia majú loptu na svojich kopačkách a vybojovali roh.

77
    Šokojúci gól domácich musel zmraziť hostí, v čase najväčšieho tlaku inkasovať je určite nepríjemné. Podobne ako Trnava minulé kolo v Senici.