Pardubice – Čáslav 2:0 (kon.) | Sokolov – Bohem. Pr. 1:1 (kon.) | HFK Olomouc – Most 2:0 (kon.)
Opava – Vlašim 5:2 (kon.) | Zlín – Žižkov 1:1 (kon.)
FC Zlín
1:1 (1:1)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 27.04.2013, 19:00 • Letná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Po krásném fotbale, který se odehrál v první půlce odcházejí diváci zklamáni. Druhý poločas fotbalové krásy příliš nenabídl. Za zmínění stojí pouze nepromněněná šance Bartla a břevno po sražené střele Motala. Žádná branka v druhém poločase nepadla a utkání skončilo remízou 1:1. (20:54:05)

90
    Zranění Polácha se zdá být vážnější a je odnášen na nosítkách.

90
    Polách se na zemi svíjí v bolesti. V závěru se zápas pouze dohráva a diváci postupně opouštějí tribuny.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Kořínek vyboxoval po závaru před brankou míč daleko od branky.

89
    Kroča odhlavičkoval míč, ale je z toho další roh.

88
    Hosté mají v závěru výhodu rohového kopu.

86
    Po střetu na zemi zůstal ležet Karel Hejný. Po návratu na hřiště se zdá být zcela v pořádku.

85
    Další žlutá karta. Pazdera je zpět na hřišti a nestíhal krok s protihráčem, stáhl ho k zemi a sudí ihned vytasil kartu.

84
    Za zakopnutí míče dostal žlutou kartu Kenan Karaďuz.

83
    Malcharek uhasil nebezpečí před brankou a odhlavičkoval mimo pokutové území.

82
    Pazdera se po odkopu svíjí na trávníku v křečích a na hřiště musel lékař domácích.

82
    Dressler centroval z pravé strany a Pazdera raději míč odkopl za branku Kořínka. Hosté zahrají roh.