Dynamo – Saransk 3:1 (kon.) | Groznyj – Perm 2:1 (kon.) | Lok. Moskva – Rostov 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva
3:1 (3:1)
FK Mordovija Saransk
Sobota 27.04.2013, 11:30 • Chimki, Moskva • Ruská Premier Liga

O osudu dnešního utkání rozhodl první poločas. Již v jeho čtvrté minutě se do vedení dostalo Dinamo díky Jusupovovi, jehož pak ještě dvěma góly podpořil Kurányi. Mordoviji sice ve 28. minutě vykřesal naději Pančenko, hosté se ale už na více nezmohli. Domácí se tak posunuli na místa zaručující evropské poháry, hosté zůstávají poslední. Děkujeme za pozornost (13:21:22)

90+3

90+1
    Sapeta dobře obešel dva protihráče, jeho centr pak ale byl hodně nepřesný.

90+1
    Přidány jsou dvě minuty.

90
    Poslední řádnou hrací minutu utkání tráví Mordovija před Šuninovou šestnáctkou.

89
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Balázs Dzsudzsák, přichází Pavel Solomatin.

88
    Dzsudzsákova rána ale k Jurčenkovi neprošla.

88
    Dinamo si navíc vybojovalo zajímavý přímý kop.

88
    Do hry se podívá také domácí Solomatin.

86
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Kevin Kurányi, přichází Sergej Davydov.

85
    Pančenko si vzal míč podobně daleko od branky jako před chvílí Dzsudzsák, chtěl se ale ke střele prokličkovat a to se mu nevyplatilo.

84
    Míč se dvacet metrů od branky odrazil k Dzsudzsákovi, ten to sympaticky zkusil a jeho střela olízla levou tyč Jurčenkovy branky!

82
    Další Dzsudzsákův centr proletěl šestnáctkou a nikdo jej nezasáhl.

82
    Jurčenko si vyběhl pro Dzsudzsákův centr, po chybě v komunikaci ale následuje rohový kop Dinama.