Písek – Olomouc 28:26 (kon.) | Poruba – Slavia 32:32 (kon.) | Veselí n/M – Most 29:30 (kon.)
Michalovce – Šaľa 33:20 (kon.) | Partizánske – Senec 27:28 (po pr.)
Iuventa Michalovce
33:20 (13:10)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 27.04.2013, 18:30 • Chemkostav aréna Michalovce • Interliga ženy

Aj domáci diváci ďakujú svojím "miláčikom" za perfektný výkon a víťazstvo a tešia sa na finále číslo 2, ktoré sa v Chemkostav aréne začína v nedeľu o 10:30 hod. Z Michaloviec "do videnia" a "do počutia" zajtra. (20:00:54)

Málo početná, ale veľmi aktívne a slušne povzbudzujúca skupinka fanúšikov Šale po zápase aj napriek vysokej prehre ďakuje svojím hráčkam za predvedený výkon a prispieva tak k príjemnému prostrediu v hľadisku Chemkostav arény.

Po polčase ešte pre Šaľu nádejné skóre, keď domáce viedli len 13:10. Tie však už úplne ovládli druhý polčas a vyhrali ho 20:10. Zásluhu na relatívne nízkom počte strelených gólov zo strany Šale má domáca brankárka Gubiková, ktorá sa prezentovala skvelým výkonom.

Šaľa mala výborný úvod, viedla 3:0 a 6:3.Následná päťgólová šnúra domácich naznačila, kto je favoritom tohto finále.

60
    Konec zápasu. (33:20)

60
    Desať sekúnd pred koncom hostky vútoku strácajú loptu,čo využíva Zuzka Hollá,ktorý uniká a skóruje. (33:20) (33:20)

60
    Aj s trochou šťastia vynikajúca Gubíková. (32:20) (32:20)

59
    A za domáce z postu pivota Kovaličková. (32:20) (32:20)

59
    Za Šaľu odpovedá Réka Bizíková. (31:20) (31:20)

58
    Šiesty gól Julije Snopovej. (31:19) (31:19)

57
    Ale rovnako sa zachovala aj domáca Rebičová,ktorá opäť použila svoj tvrdý projektil. (30:19) (30:19)

57
    Hosťujúce hráčky vzápätí reaguju gólom. (29:19) (29:19)

56
    2 min pre domácu Viňjukovú. (29:18) (29:18)