Písek – Olomouc 28:26 (kon.) | Poruba – Slavia 32:32 (kon.) | Veselí n/M – Most 29:30 (kon.)
Michalovce – Šaľa 33:20 (kon.) | Partizánske – Senec 27:28 (po pr.)

60
    Poslední slovo mají hráčky Olomouce. (28:26) (28:26)

60
    Probíhá poslední minuta. Definitivní rozhodnutí přinesl gól Kutlvašrové, která zamířila do levého horního rohu hostující svatyně. (28:25) (28:25)

59
    Kubáčková napálila míč ke vzdálenější tyči. (27:25) (27:25)

59
    Olomouc se ještě nevzdává, ale Zora to bude mít hodně těžké. (27:24) (27:24)

58
    Dvořáková patrně rozhoduje o dnešním vítězi. Její samostatný únik končí další brankou. To už by si měly domácí hráčky pohlídat. (27:23) (27:23)

58
    Borovská dává sedmičku a akcie Olomouce klesají... (26:23) (26:23)

57
    Dostálová snižuje na rozdíl dvou branek. (25:23) (25:23)

57
    Tahounka Olomouce Fabíková vrací hosty do zápasu. (25:22) (25:22)

56
    Před Vrabcovou se otevřel velký prostor, kterého dokázala bezezbytku využít. (25:21) (25:21)

56
    Kubáčková na sedmičce úspěšná. (24:21) (24:21)

55
    ... Vyhnalová nastřelila levou tyč. (24:20) (24:20)

55
    Gebre Selassie zastavila unikající Malou a dostává dvě minuty. Navíc sedmička pro Písek. (24:20) (24:20)

54
    Střela Fabíkové se odrazila od horní tyče. (24:20) (24:20)

53
    Fabíková zamířila do vzdálenějšího rohu domácí brány. (24:20) (24:20)

52
    Vyhnalová zahrávala sedmičku. Její střela se otřela o levou tyč a skončila v olomoucké bráně. (24:19) (24:19)

51
    Sukdoláková nabízí Olomouckým dvouminutovou přesilovku. (23:19) (23:19)

50
    Písek v plném počtu. Rychle se prosadily Fabíková a Kutlvašrová. (23:19) (23:19)