0:1 (0:0)
FC Schalke 04
Pátek 03.05.2013, 20:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek večera. (22:23:11)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec zvládlo lépe Schalke, které vyhrálo nad Mönchengladbachem 1:0. Jedinou branku tohoto duelu vstřelil aktivní Julian Draxler.

V prvním poločase se hrál opatrný fotbal a k vidění nebylo příliš mnoho šancí. Aktivnější byli hosté, ale nebezpečnější určitě domácí.

Ve druhém poločase to už byla jiný podívaná. Oba celky se tlačily dopředu a šancí bylo o poznání více, jak v prvním poločase. Domácí nastřelil břevno a tyčku, ale branky se nedočkali. Hosté měli také několik šancí a jednu dokázali využít. Po rychlé akci se trefil Draxler, který rozhodl o tom, že všechny body získá Schalke.

Hosté dnes byli aktivnější a jejich vítězství je zasloužené.

90+3
    Ale už je jasné, že tři body získá Schalke!

90+3
    U míče už jsou domácí, kteří pospíchají dopředu.

90+2
    Hraje se na polovině domácího celku.

90+2
    Arango našel parádním centrem Stranzla, ale ten z malého vápna hostující branku přestřelil!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil 3 minuty.

90
    Po hlavičce De Jonga skončil míč vedle levé tyče.

89
    Rohový kop pro domácí.

89
    V obrovské šanci se ocitl střídající Meyer! Ten dostal přihrávku na hranici penalty, ale v jasné pozici domácí branku přestřelil!

87
    Domácí se snaží a tlačí se dopředu, ale zatím se k ničemu nedostali.

86
    A další střídání na straně hostů. Raffaela nahradil Fuchs.

85
    A střídají i domácí. Místo Marxe si zahraje Younes.

84
    Schalke střídá. Bastose nahradil Meyer.

82
    Schalke právě vstřelilo branku!
    A z ničeho nic je tu první branka, kterou vstřelili hosté. JULIAN DRAXLER si výborně narazil míč se svým spoluhráčem, poté se dostal do vápna a technickou střelou prostřelil domácího brankáře.

80
    Na druhé straně to zkusil z dálky Bastos, ale poslal míč nad branku Mönchengladbachu.

79
    Po další rychlé akci zahrozili domácí. Hildebrand podcenil dlouhý míč, ke kterému se nakonec dostal Hrgota, který ale ve skluzu netrefil branku Schalke.