Francie – Rakousko 3:1 (kon.) | Bělorusko – Slovinsko 4:3 (kon.) | Německo – Rusko 1:4 (kon.)
Švýcarsko – Kanada 3:2 (2:1 po s.n.) | Lotyšsko – USA 1:4 (kon.) | Norsko – Dánsko 3:2 (kon.)
Los Angeles Kings
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
St. Louis Blues
Neděle 05.05.2013, 04:05 • Staples Center, Los Angeles, CA (kapacita 18118 míst) • Play-off NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou! (07:13:46)

Nejvíce času na ledě: Drew Doughty 27:05 – Alex Pietrangelo 27:03

Branky a nahrávky: 25. Vojnov (Clifford, Richards). Rozhodčí: Walkom, Kimmerly – Kovachik, Lazarowich. Diváci: 18118 (vyprodáno)

To, že v této sérii branky padat nepůjdou, bylo před zahájením play off téměř jasně. Že jich padne ale pouze 7 v prvních třech zápasech je už sice trochu zarážející, ale i tak má tato sérii ohromný náboj! Takových střetů nenabídne žádná jiná dvojice v prvním kole play off. Je jenom dobře, že dnes LA, které v podstatě muselo vyhrát, zvítězilo a snížilo tak stav série na 2:1. O jedinou branku střetnutí se postaral ve 25. minutě ruský obránce Vjačeslav Vojnov.

60:00

59:51
    Hra přerušena, vhazovat se bude po Quickově levici.

59:35
    Richards dostal puk až k brance St. Louis, hosté se ho zase rychle snaží dostat před Quickovu branku.

59:25
    Hostující kouč Ken Hitchcock si bere oddechový čas.

59:25
    McDonald byl až příliš netrpělivý, píská se ofsajd.

59:12
    Domácí vyhazují, navíc tak dobře, že to nebude icing.

58:52
    Elliot míří na střídačku, Blues hrají v šesti!

58:36
    Brown ještě protáhl Elliota, který je pozorný.

58:05
    Poslední 2 minuty, Bluesmani s pukem za vlastní brankou.

57:49
    Blues se opět neudrželi v útočné třetině a rychlý Carter nedal Elliotovi šanci rozehrát.

57:16
    Kopitar s Brownem vyvezli kotouč, nakonec je dotáhl i Williams, který se málem dostal k dorážce, puk se mu ale zamotal mezi nohy.

56:33
    Ofsajd hostů, poté ještě schytal Sobotka velmi tvrdý hit od Dustina Pennera, vylučovat se nebude.

56:14
    Quick opět drží kotouč na svých chráničích, vhazovat se bude po jeho pravici.

55:57
    Quick uklidňuje hru pokrytím kotouče ve své lapačce. Do konce zbývají nějaké čtyři minuty, Králové stále drží nejmenší možný náskok.