Ostrava – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Jihlava – Slovácko 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Jablonec 1:1 (kon.)
Slavia – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | Olomouc – Plzeň 0:1 (kon.) | Brno – Sparta 3:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:1 (1:0)
FK Jablonec
Středa 22.05.2013, 18:00 • Městský stadion v Mladé Boleslavi • Gambrinus liga

Z Mladé Boleslavi je to vše, příjemný zbytek večera. (19:57:53)

Zápas končí remízou 1:1, která je asi zasloužená. Ve druhém poločase se totiž domácím už moc nedařilo, což stvrdil svým zaváháním i brankář Šeda. Po jeho chybě vyrovnal Hubník. Oba týmy měly ještě několik šancí, které zůstaly nevyužité.

90
    Johana (MBL) vidí zpětně žlutou kartu za držení protihráče.

90
    Sloboda nedokázal po přihrávce Sivriće napříč pokutovým územím překonat Valeše! Míč trefil slabě a brankář jej stačil vyrazit!

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    V posledních minutách jsou aktivnější hosté, teď ale Eliáš (JAB) vidí žlutý trest za skluz do Chramosty.

88
    Jablonec postupoval znovu do rychlého protiútoku po zaváhání Johany a znovu zakončil akci nepřesně.

86
    Jakuba Mareše vystřídal Roman Sloboda.

84
    Ščuk pálil z otočky a díky jenom Valešovi platí i nadále nerozhodný stav!

84
    Jablonečtí postupovali ve třech proti dvěma, celou situaci vyřešil brankář Šeda.

82
    A Ondřeje Zahustela nahradil v sestavě Václav Ondřejka.

82
    Boleslav připravila dvojí střídání. Místo Jana Kysely přišel do hry František Ševinský.

80
    Jablonec naposledy vystřídal. Jana Kopice nahradil v sestavě Lukáš Třešňák.

79
    Pro změnu emoce na druhé straně poté, co byl pro ofsajd zastaven i postup Chramosty na Valeše.

77
    Jablonecký únik končí přihrávkou do ofsajdu.

74
    Boleslavský Kysela po spolupráci s Jarolímem dloubl od brankové čáry míč mimo dosah Valeše, na zadní tyči zakončoval hlavou Zahustel. Trefil se jen nad bránu.

72
    Zahustel se snažil křížným centrem oslovit Mareše, ten měl však k míči dále než brankář Valeš.