Most – Karviná 2:0 (kon.) | Čáslav – Znojmo 0:1 (kon.) | Sokolov – Opava 1:0 (kon.)
Táborsko – Varnsdorf 1:3 (kon.) | Ústí n. L. – Vlašim 0:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:3 (1:1)
FK Varnsdorf
Středa 22.05.2013, 17:00 • Soukeník • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

V druhém poločase přidali hosté dva góly a vítězí na hřišti Táborska 3:1. Domácí hráli 25 minut v deseti a v závěru už utkání vyrovnat nedokázali. Dnešní tip na přesný výsledek mi tak značně unikl. Poslední letošní domácí zápas odehraje Táborsko už tuto sobotu 25. května proti Viktorii Žižkov. Tak buďte s námi opět u toho! Ze Soukeníku se loučí a na další onlajn z fotbalu se těší Josef Janda. (18:54:12)

90+3
    V posledních sekundách ještě strkanice před brankou hostů.

90+2
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Závěrečný tlak domácích ovoce nepřinesl. Naopak unikl hostující MATĚJ KOTIŠ, který sám před Fryštákem neselhal a poslal míč přesně do kouta. Varnsdorf tak vede nad Táborskem už 3:1.

90+1
    Táborsko i v deseti dostalo hosty pod tlak, ti zatím úspěšně všechny míče odvracejí.

90
    Rozhodčí Hrubeš nastaví 3 minuty.

89
    Přehlídka žlutých karet pokračuje, dostává ji hostující Volf.

87
    Žlutá také pro hosty, za faul zezadu ji dostal Denis Cana.

85
    Antonín Presl dostává žlutou kartu, je to již sedmá žlutá v utkání!

84
    Těžké chvíle brankář Fryšták zvládnul. Nejprve vyhrábnul centrovaný míč těsně před dotírajícím útočníkem, poté se vydal za hráčem s míčem až na hranici vápna, odkud do něj během okamžiku pálil Schubert. Diváci tleskají.

82
    Mach vepředu dobíhal sražený míč, Porcal byl rychlejší.

80
    Hezký Šimákův centr do vápna hosté odvrátili pryč.

78
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Rudnytskyy, přichází Kotiš. Hosté tak krátkou hru v deseti zvládli.

76
    Po dalším zákroku domácích se na nosítkách nechává odnést Rudnytskyy.

74
    Preslův centr si hosté málem srazili do vlastní branky!

72
    Domácí si teď hodně pomáhají fauly. Uvidíme, jestli spolu s nástupem Macha přinesou tyhle aktivity nějaké oživení směrem kupředu.

72
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Strnad, přichází Mach.

70
    Mráz po standardce hlavičkoval jen těsně nad branku! Domácí mají šance i v deseti.