Wacker – Sturm Graz 2:1 (kon.) | Ried – Salzburg 2:2 (kon.) | Admira – Rapid 0:2 (kon.)
Austria – Mattersburg 4:0 (kon.) | Wiener – Wolfsberger 2:0 (kon.)
SV Guntamatic Ried
2:2 (1:2)
FC Red Bull Salzburg
Středa 22.05.2013, 20:30 • Keine Sorgen Arena, Ried Im Innkreis • Rakouská Bundesliga

Tak to je pro dnešní večer z rakouské ligy vše, já Vám přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:29:16)

Ten právě přišel a domácí se se Salzburgem rozešli smírně 2:2. Ve druhé půli už nepokračovala taková podívaná, jako v první půli, ale i přesto jsme viděli gól a několik dalších zajímavých momentů. O vyrovnání se ve 54. minutě postaral Zulj a už za dvě minuty mohli domácí dokonat obrat. Pouze vykopnutí z brankové čáry udrželo remízový stav. Ten se pak nezměnil ani po šancích hostujících Soriana, či Teigla. Salzburg tak přišel o svou vítěznou sérii, pro Ried je bod příjemným ziskem.

90+5
    Hosté odhlavičkovali a nyní se už jen čeká na závěrečný hvizd.

90+5
    Ještě jeden přímý kop pro Ried. Z poloviny přiletí centr na pokutové území.

90+4
    Soriano svedl běžecký souboj s Reifeltshammerem, domácí hráč byl úspěšnější a hlavičkou posunul míč ke svému brankáři.

90+3
    Hosté v ofsajdu, jmenovitě Mané.

90+2
    Menší hlavičkovaná v šestnáctce Salzburgu, Gustafsson mohl bez vzruchu přihlížet, jak si nakonec jeho spoluhráči poradili.

90
    Centr byl domácím celkem v klidu odvrácen a dokonce se rodil protiútok. Ten ale hráči Red Bullu zadusili.

90
    Rohový kop Salzburgu.

87
    Rozhodnutí měl na kopačce hostující Teigl, jenže nedokázal ideálním způsobem zužitkovat centr z levého křídla a zblízka poslal míč vysoko nad!

87
    Tak nakonec Marcelu Zieglovi nedovoluje zranění pokračovat ve hře a zbývající minuty odehraje Markus Grössinger.

85
    Pěknou střelu vyslal ze své kopačky Mané, ale o asi metr vedle Gebauerovy brány.

84
    Útočný faul na půlící čáře v podání Kampla, hra se opět přesune před Gustafssona.

83
    Za pomezní čáru míří i Ziegl, zde to ale vypadá, že po krátkém ošetření bude moci pokračovat.

81
    Pro zranění levé nohy opouští trávník domácí Robert Zulj a místo něj se ukáže Toni Vastić.