Wacker – Sturm Graz 2:1 (kon.) | Ried – Salzburg 2:2 (kon.) | Admira – Rapid 0:2 (kon.)
Austria – Mattersburg 4:0 (kon.) | Wiener – Wolfsberger 2:0 (kon.)
SC Wiener Neustadt
2:0 (0:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Středa 22.05.2013, 20:30Rakouská Bundesliga

Je tu konec zápasu a my jsme mohli být svědky velmi zajímavého utkání. V prvním poločase byli sice domácí lepším celkem, ale do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu.
    To druhý poločas přinesl více vzrušení, když svou druhou žlutou kartu v zápase obdržel Wallner a oslabil tak svůj tým. Ale domácím jako by se hrálo lepé v menším počtu hráčů na hřišti a díky dvěma brankám během 5 minut strhli vedení na svou stranu a zaslouženě tak dnes vyhráli.
    Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (22:23:42)

90+2
    Martschinko šetří cenné sekundy na polovině soupeře.

90+1
    Domácí v držení míče za polovinou hřiště. Po dnešním utkání vzejdou jako vítězové.

90
    Další žlutou kartu obdržel Stuckler.

89
    Topcagic mířil hodně mimo.

88
    Dobnik chyboval při rozehrávce před atakujícím hráčem. Hosté měli nyní velké štěstí, že Froschl nevstřelil ještě třetí branku.

87
    Troufám si tvrdit, že hosté dnes branku nevstřelí. Ani v početní převaze si zatím nedokázali vytvořit šance.

86
    Střelecký pokus Rautera odvrácen na rohový kop.

84
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Offenbacher, přichází Freitag.

82
    Hosté sice tlačí svého soupeře, ale bez střeleckých pokusů nejspíš branku nevstřelí.

80
    Další ofsajd tentokrát na druhé straně.

79
    Domácí ještě mohli zvýšit svůj náskok, ale byl jim odpískám snad jen milimetrový ofsajd.

78
    Jeden z bránících hráčů Neustadtu byl faulován. Siebenhandl bude odkopávat.

77
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Ynclan, přichází Kropfl.

76
    To je šok pro hráče hostujícího týmu. Nedaří se jim dostat ani k hranici pokutového území.

74
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Tadic, přichází Froschl.

71
    Neustadt právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné. Domácí se i v oslabení dostávají do dvoubrankové vedení. Přímý kop dokázal Dobnik vyrazit, ale na dorážku PETERA HLINKY byl krátký – 2:0!