Ajaccio – Nice 0:2 (kon.) | Lorient – PSG 1:3 (kon.) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (kon.)
Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Marseille – Remeš 0:0 (kon.) | Lyon – Rennes 2:0 (kon.)
Bastia – Sochaux 0:0 (kon.) | Brest – Nancy 1:2 (kon.) | Toulouse – Montpellier 2:0 (kon.)
Valenciennes – Troyes 2:1 (kon.)
FC Lorient
1:3 (0:0)
Paris Saint-Germain
Neděle 26.05.2013, 21:00 • Stade Yves Allainmat • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Díky za pozornost a zítra se budu těšit na barážovém utkání mezi 1.FC Kaiserslautern – TSG 1899 Hoffenheim. Do té doby se budu těšit na počtenou. Dobrou noc. (22:52:47)

První poločas toho příliš zajímavého nenabídl, to druhá část už byla podstatně lepší. PSG vedlo už 3:0, dva góly vstřelil výborně hrající Gameiro, který spolupracoval pokaždé s Ibrahimovičen. Ten sám jednu branku přidal. Lorient si snížení zasloužil, z penalty se prosadil Le Lan. Domácí hráli krátkou přesilovku, když se nechal vyloučit brankář Le Crom, další gól už ale nepadl a PSG bere tři body po výhře 3:1.

90
    Vypršela řádná hrací doba, ještě dvě minuty se bude hrát nad rámec poločasu.

89
    Sakho je posledním střídajícím zápasu. Dohrál Chantome.

87
    Lorient si tu branku zasloužil, nakonec se radoval z penalty. Zajímavá situace nastala, protože gólman hostů v tu chvíli prostě nebyl. Musel tam jít obránce.

84
    Lorient právě vstřelil branku!
    Do brány šel nakonec Matuidi a neměl vůbec šanci zasáhnout. ARNAUD LE LAN zamířil přesně na opačnou stranu.

82
    Tak jsem to asi přivolal. Domácí budou přeci jen moci snížit. Zajímavá situace nastane, protože Le Crom fauloval ve vápně a inkasuje červenou kartu. Logicky bude následovat penalta, ale kdo naní? Protože už nemohou hosté vystřídat gólmana, půjde tam jeden hráč z pole.

79
    Je třeba pochválit oba týmy, že hrají korektně, moc faulů dnes nebylo a logicky ani žádné karty.

77
    Lorient dělá vše proto, aby potěšil diváky alespoň jednou brankou. Byl k tomu v posledních minutách kousíček.

76
    Zahrával jej Corgnet a našel hlavičkujícího Gassamu. Fantastický zákrok předvedl na brankové čáře Le Crom. Hned jej také šli pochválit spoluhráči.

75
    Domácí mají možnost zahrávat rohový kop.

74
    Poslední změna v týmu Lorientu. Dohrál Robert, nastupuje Corgnet.

72
    Výborně hrajícící Giuly dne odpracoval slušnou šichtu. Také diváci to ví velice dobře a ve stoje mu tleskají za jeho výkon. Dost možná to byl jeho poslední duel v tomto dresu, zajímají se o něj další kluby. Do posledních minut nastupuje Quercia.

70
    Něco málo přes dvacet minut do konce zápasu a mistr francouzské ligy si jde pro další tři body do tabulky. Už jich bude mít třiaosmdesát.

68
    Snížit mohl Giuly, ale je to pořád stejné. Domácí nemají potřebnou kvalitu v koncovce. To na druhé straně to padá jedna báseň.