Ajaccio – Nice 0:2 (kon.) | Lorient – PSG 1:3 (kon.) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (kon.)
Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Marseille – Remeš 0:0 (kon.) | Lyon – Rennes 2:0 (kon.)
Bastia – Sochaux 0:0 (kon.) | Brest – Nancy 1:2 (kon.) | Toulouse – Montpellier 2:0 (kon.)
Valenciennes – Troyes 2:1 (kon.)
SC Bastia
0:0 (0:0)
FC Sochaux
Neděle 26.05.2013, 21:00 • Stade Armand Cesari, Bastia • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ve druhém poločase se opět Bastia tlačila za vedoucí brankou, ovšem po řadě slibných gólových příležitostí se do vedení nedostala. Stav zápasu 0:0. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 64%/36%.
    Celkem střel: 10/6.
    Rohové kopy: 5/2.
    Fauly: 17/13.
    Žluté karty: 2/3. (22:50:20)

90+4
    Hosté ze Sochaux již zřejmě ubrání nerozhodný výsledek z dnešního zápasu.

90+3
    Za zdržování hry dostává také žlutou kartu hostující Yassin Mikari.

90+3
    Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Bakambu, přichází Mikari.

90+2
    Centr od rohového praporku si už hostující obrana pohlídala.

90+1
    Ve velké šanci domácí Maoulida, který se dostával z levého křídla do zakončení, ale jeho ránu vytahuje Pouplin na rohový kop.

90
    Hlavní arbitr dnešního zápasu nastavuje ještě 4 minuty nad základní hrací dobu ve druhé půli.

89
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Thauvin, přichází Maoulida.

87
    Za ostrý zákrok na soupeře dostává žluté napomenutí domácí kapitán Yannick Cahuzac.

85
    Ale středem se neprotlačil domácí Modeste, předkopl si míč příliš dopředu a bere jej Pouplina.

84
    Opět domácí nastěhováni na polovině soupeře.

82
    Dochází k ošetření domácího Cahuzace, který se těžko zvedá z trávníku.

81
    Hosté se nemohou dostat k potřebnému tlaku na polovinu soupeře, Bastia se snaží držet míč na svých kopačkách.

79
    Hostující Privat se dostával k míči po špatné rozehrávce soupeře, ale neprosadil se proti přesile.

78
    Domácí zkušeně kontrolují zápas a vyčkávají s míčem na kopačkách.

76
    Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Doubai, přichází Poujol.

75
    Ve velké šanci domácí Modeste, který se dostal za záda hostující obrany, ale jeho únik brzdí praporek pomezního – offside.