Perm – Zenit 0:0 (kon.) | Dynamo – Volga Novgorod 0:0 (kon.) | Spartak – Vladikavkaz 2:0 (kon.)
Lok. Moskva – Saransk 2:1 (kon.) | Rostov – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Machačkala 1:0 (kon.)
Groznyj – Samara 4:1 (kon.) | Kazaň – FK Krasnodar 2:0 (kon.)
Dynamo Moskva
0:0 (0:0)
FK Volga Nižnij Novgorod
Neděle 26.05.2013, 11:30 • Aréna Chimki • Ruská Premier Liga

Prozatím se loučím a sledujte i nadále náš bohatý program na serveru onlajny.cz. U dalších dnešních zápasů se budu těšit na počtenou. (13:28:21)

Díky střídání se hrálo celkem sedm minut nad plán, ale branku jsme i tak neviděli. Ve druhém poločase to byl daleko zajímavější duel než v tom dějství prvním. Především nevyužitá penalta Bibilova může hosty hodně mrzet. Poté ještě přišla na řadu tyč po střele Putsily, hosté byli ve druhé části lepší, přesto svůj tlak nevyužili a příchází na závěr sezóny dělba bodů.

90+4
    A ještě jedno, skutečně poslední střídání. Místo Šalugina nastupuje Kudriašov.

90+3
    Za to vidíme střídání u hostů. Dvorneković nahrazuje na poslední sekundy Adžindžala, jenž dohrál.

90+2
    Na obou mužstvech je vidět, že už toho mají lidově řečeno plné kecky a do nějakých dalších pokusů se nedostávají. Blíží se závěr, branku už zřejmě neuvidíme.

90
    Ještě čtyři minuty se bude hrát nad rámec druhého poločasu.

89
    Třetí a poslední změna v sestavě Dinama. Dohrál Solomatin, jeho místo zaujme na pár minutek Ignatovič.

88
    Dinamo si ale mohlo oddechnout. Na velkém vápně pálil Pustila a míč se otřel o pravou tyč. Tak hosté mohli znovu udeřit, nemají ani potřebné štěstí.

86
    No a penalta se mohla pískat i na druhé straně. Zajtsev si pomohl v souboji rukama a Čičerin se svalil k zemi. Ale nepíská se a to se vůbec nelíbí Danu Petrescovi. Domácí kouč je dokonce vykázán na tribunu.

84
    Blíží se postupně ke konci zápasu, stále je stav nerozhodný. Především neproměněná penalta může hosty mrzet.

82
    Putsila si chtěl vybojovat další faul na Šuninovi, ten si teď počínal v rámci pravidel a míč mu v pádu odebral v naprostém pořádku.

80
    Tentokrát se Jantscherovi hlavička nepodařila, dobře k němu přistoupil Polczak.

79
    Poslední minuty se hraje poměrně ofenzivní fotbal, oba týmy chtějí rozhodnout a nespokojit se pouze s výsledkem 0:0.

77
    Vzápětí mohla příjít branka na druhé straně. Nejprve hlavičkoval střídající Davydov a Keržakov míč vytáhl na roh. Po něm se k odraženému míči dostal opět Davydov a tvrdou ránou napálil míč doprostřed brány, kde si gólman Novgorodu věděl rady.

75
    Penaltu zahrával Bibilov a vysoko přestřeluje domácí bránu. Tak to měli teď hráči Dinama velkou kliku.

73
    Domácí gólman inkasuje žlutou kartu.

73
    Penalta pro hosty. Brankář Šunin zastavil ve vápně nedovoleně Putsilu a naprosto správně nařízená jedenáctka. Domácí zahráli opět špatně malou domů a gólmanovi nezbývalo nic jiného, aby pronikajícího rumunského internacionála zastavil za cenu faulu.