Perm – Zenit 0:0 (kon.) | Dynamo – Volga Novgorod 0:0 (kon.) | Spartak – Vladikavkaz 2:0 (kon.)
Lok. Moskva – Saransk 2:1 (kon.) | Rostov – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Machačkala 1:0 (kon.)
Groznyj – Samara 4:1 (kon.) | Kazaň – FK Krasnodar 2:0 (kon.)
FK Spartak Moskva
2:0 (1:0)
FK Alanija Vladikavkaz
Neděle 26.05.2013, 11:30 • Olimpiyskiy stadion Luzhniki (Moskva) • Ruská Premier Liga

Rozhodčí dnes naposled foukl do píšťalky a ukončil tak tento zápas 30. kola ruské nejvyšší fotbalové soutěže. Hosté v něm hráli od 5. minuty bez vyloučeného Da Costy Gooreho a to se na celém utkání projevilo.

Druhý poločas se nehrál v takovém tempu jako ten první a tempo opadlo ještě více po druhé brance Spartaku, o kterou se postaral Ananidze.

Spartak Moskva si tak v příští sezóně zahraje evropské poháry, konkrétně Evropskou ligu.

Já se s Vámi prozatím loučím, děkuji za pozornost a opět se budu těšit u dalších sportovních přenosů. (13:24:04)

90+3
    V samém závěru jsme viděli nádhernou střelu jednoho z hostujících hráčů, kterou však ještě hezčí robinzonádou dokázal vyrazit Dikan a drží tak nadále čisté konto.

90+2
    Míč několikrát přelétl přes pokutové území Vladikavkazu, ale nikdo z domácích hráčů na něj nedosáhl.

90+1
    Rozhodčí avizuje, že se budou nastavovat tři minuty. Zápas se však již pouze dohrává a ani jeden z týmů nemá kam spěchat.

90
    Začíná 90. minuta zápasu, je otázkou zda rozhodčí ještě něco nastaví.

89
    Hosté rozehráli rohový kop velmi nepřesně.

88
    Na zemi zůstává ležet Dmitri Kombarov, ale zdá se, že bude v pořádku.

87
    Míč přeskákal nečekaně až do pokutového území Spartaku, ale tam kraluje Dikan.

86
    Zápas se již spíše dohrává, hosté navíc střídají. Ze hřiště odchází Priskin a na posledních pár minut si zahraje Khastsaev.

84
    Ari se zachoval trošičku sobecky v této situaci a jeho spoluhráči mu to vyčítají. Zajímavá akce Spartaku tak končí nepřesnou střelou.

83
    Hosté střídají. Dudiev odchází a na jeho místo se postaví Khaimanov.

82
    Z pravé strany přelétl celým pokutovým územím nepřesný centr domácích.

81
    Movsisyan mohl přidat pojistku, ale bravúrním zákrokem se vyznamenal Dzhanae, který vykopl míč na roh.

80
    První střídání Vladikavkazu v zápase. Odchází Bressan a místo něj na trávník vyběhne Rudnei.

79
    Spartak právě vstřelil branku!

Máme zřejmě definitivně rozhodnuto. Po přímočaré akci se dostal ke střele z deseti metrů JANO ANANIDZE a jeho pokus zapadl ke vzdálenější tyči.

79
    Spartak stále drží míč ve své moci a snaží se útočnými výpady překvapit obranu soupeře, ta sice odolává, ale to na body v tomto zápase stačit nebude.

77
    Autor zatím jediné branky Bryzgalov si na něj vyskočil nejvýše, ale jeho hlavička nemířila mezi tři tyče.