Perm – Zenit 0:0 (kon.) | Dynamo – Volga Novgorod 0:0 (kon.) | Spartak – Vladikavkaz 2:0 (kon.)
Lok. Moskva – Saransk 2:1 (kon.) | Rostov – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Machačkala 1:0 (kon.)
Groznyj – Samara 4:1 (kon.) | Kazaň – FK Krasnodar 2:0 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
2:1 (2:0)
FK Mordovija Saransk
Neděle 26.05.2013, 11:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. Na počtenou. (13:23:59)

A je dobojováno. V posledním utkání této sezony porazil Lokomotiv Moskva sestupující Saransk 2:1 a získal tři body. Pro domácí celek je tato sezona určitě neúspěšná, protože Lokomotiv se nedostal do evropských pohárů, což je určitě velké zklamání. Ani hosté nebudou na tuto sezonu vzpomínat v dobrém, protože se nedokázali udržet v nejvyšší soutěži.

90+3
    Domácí kontrolují závěr utkání, už se nic podstatného nestane.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil 3 minuty.

90
    Mordovija Saransk právě vstřelil branku!
    Tak hosté ještě dramatizují konec tohoto utkání. V poslední minutě se prosadil ANDREJ PAZIN.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Nakonec z toho byla střela na branku, ale domácí brankář si s tímto pokusem poradil.

88
    U míče jsou hosté, kteří se snaží ještě něco vymyslet.

86
    Do zakončení se dostal jeden z hostujících hráčů, ale nemířil přesně.

85
    Rohový kop pro hostující celek.

83
    Tentokrát ale ztroskotali na pozorné obraně Saransku.

82
    Nyní jsou aktivnější domácí, kteří přidali a jdou za třetí brankou. Uvidíme, zda se jim ještě podaří skórovat.

80
    Hostující Pazin to zkusil z dálky, ale branku domácího celku netrefil. Stav utkání se tedy nemění.

78
    Na větší šanci stále čekáme. Druhý poločas už nemá takové tempo, jako měl ten první.