Perm – Zenit 0:0 (kon.) | Dynamo – Volga Novgorod 0:0 (kon.) | Spartak – Vladikavkaz 2:0 (kon.)
Lok. Moskva – Saransk 2:1 (kon.) | Rostov – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Machačkala 1:0 (kon.)
Groznyj – Samara 4:1 (kon.) | Kazaň – FK Krasnodar 2:0 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
1:0 (1:0)
Anži Machačkala
Neděle 26.05.2013, 11:30Ruská Premier Liga

Velká radost nyní vypukla na stadionu, domácí zaznamenávají obrovský úspěch, protože v ruské Premier lize skončí na čtvrté pozici a mohou se těšit na účast v Evropské lize. (13:23:40)

90+3
    Domácí se skvěle brání a dnešní výsledek již nepustí.

90+3
    Rozběhla se poslední nastavená minuta..

90+2
    Šatov v závěru dostává ještě žlutou kartu.

90
    Tlak třetího celku tabulky stoupá, uvidíme, kolik minut nastaví hlavní rozhodčí nad rámec řádné hrací doby.

88
    Smolov pronikal po pravé straně a byl zastaven sporným způsobem, sudí jsou názoru, že se pokutový kop nepíská.

86
    Hosté v posledních minutách zvýšili nátlak a v samotném závěru se posnaží o vyrovnání.

83
    Poslední střídání na straně Anži, Serděrov nahradí Carcelu.

80
    Na straně hostí střídá Ewertona Gadžibekov.

78
    Baldeho nahradí na posledních zhruba patnáct minut Bucur.

77
    Další nadějný protiútok skončil v rukavicích Gabulova, Anži se zatím do hry příliš nedostává.

75
    Rohový kop domácích přeletěl pokutové území a skončil v autu. Tohle Kubani příliš nevyšlo.

73
    Střídá i Machačkala. Odejde Jucilei, šanci dostane Mukhammad.

71
    Začalo nám posledních zhruba dvacet minut, Krasnodar se snaží držet těsný náskok.

68
    Dochází k dalšímu občerstvování, v Kubani dnes panuje velké horko.

66
    Druhá výměna na domácí straně, přijde Corajev, který nahradí Özbilize.

64
    Smolov se dral do dobré pozice, nakonec se rozhodl pro střelu, ale vůbec netrefil branku.

62
    Kubaň při tomto rozpoložení výsledků skončí na čtvrtém místě a bude moci být spokojen. Důležité je udržet těsný náskok.