Kanada – Kostarika 0:1 (kon.) | Ekvádor – Německo 2:4 (kon.) | Anglie – Irsko 1:1 (kon.)
Kanada
0:1 (0:1)
Kostarika
Středa 29.05.2013, 02:10 • Commonwealth Stadium - Edmonton, Alberta • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:09:33)

Je dobojováno, Kanada prohrává na svém stadionu v Edmontonu s Kostarikou 0:1, když jedinou branku jinak pohledného utkání vsřelil v 15. minutě z pokutového kopu Arrieta. Kanaďané sice byli lepší, vytvořili si více šancí, ale ani jednu nedokázali proměnit a tak po zásluze prohrávají, neboť fotbal se hraje na góly a ne na šance.

90+4
    Probíhá poslední minuta nastaveného času, rozhodčí každým okamžikem zápas ukončí.

90+3
    Mohlo být vyrovnáno, ale Doneil Henry hlavičkuje pouze vedle brány, dobře kopnutý rohový kop Kyle Bekkera. Gólová šance!

90+2
    Kanada bude mít k dispozici rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastaví celkem čtyři minuty.

90
    Další útočná akce Kanady končí ofsajdem, hosté jsou blízko cenného vítězství. Probíhá poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídají i domácí, Juliana de Guzmana nahradí Pachero.

88
    Znovu hosté střídají, ze hřiště odchází Jairo Arrieta, střelec zatím jediného gólu v utkání, nahradí ho Alejandro Aguilar.

85
    Kostaričané jdou do protiútoku, jejich akci ale končí odpískaný ofsajd.

84
    Je z toho rohový kop pro Kanadu, ale ani z něho domácí neohrozili branku soupeře.

83
    Po faulu na polovině hostů budou Kanaďané rozehrávat volný kop. Obrana Kostariky si s ním dokázal poradit.

79
    Útočnou akci domácích zastavuje odpískaný ofsajd, hosté rozehrávají.

76
    Další střídání, tentokrát dvojstřídání, v kanadském týmu nahradí Nakajimu-Farrana Daniel Haber.
    V týmu Kostariky skončil své dnešní účinkování na hřišti Osvaldo Rodriguez, kterého nahradí Kedall Watson.

74
    Nicolas Ledgerwood dostává červenou kartu a je vyloučen, Kanada bude hrát pouze o deseti. Totéž platí ale i pro Kostariku, které je vyloučen Christopher Meneses. Oba hráči jsou vyloučeni za vzájemnou potyčku.

73
    Hosté odkopávají od brány, v podání domácích hráčů je to již patrná nervozita.

71
    Domácí tým střídá, na hrací plochu přichází Jonathan Osorio, odchází Samuel Piette.