Sokolov – Zlín 2:1 (kon.) | Pardubice – Karviná 1:1 (kon.) | Bohem. Pr. – Bohemians 1905 3:2 (kon.)
HFK Olomouc – Znojmo 2:0 (kon.) | Most – Opava 5:1 (kon.) | Ústí n. L. – Varnsdorf 1:2 (kon.)
Žižkov – Vlašim 3:1 (kon.) | Čáslav – Táborsko 2:1 (kon.)
FK Baník Sokolov
2:1 (2:0)
FC Zlín
Sobota 01.06.2013, 17:00 • Stadion FK Baník Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Baník své vedení udržel a mohou tak slavit cenné vítězství a důležité tři body! Dnešní utkání nebylo pro oba týmy snadné, lépe se s ním poprali domácí hráči. O osudu utkání rozhodl první poločas, ve kterém Baník dvakrát skóroval. Sokolov ještě čeká středeční zápas s Bohemians 1905. To je ze západu Čech vše, hezký zbytek soboty. (18:52:52)

90+1
    Machek se dostal až před Kořínka, ale poté žádného spoluhráče nenašel.

90
    Sokolov se snaží držet míč na polovině Zlína, nastavovat se budou ještě dvě minuty.

89
    Jurdík už toho má plné zuby, nahradí ho Mlika.

89
    Hošek ještě vybojoval rohový kop pro Baník.

88
    Nyní se ale Zlín bude bránit, po faulu na Holuba budou domácí kopat standardku.

87
    Hosté se snaží vyrovnat, ale Sokolov zatím dobře brání.

84
    Zlínští také střídají. Pazdera odchází, nastupuje Holík.

83
    Baníkovci podruhé mění hráče, za Vaněčka přichází Machek.

81
    Domácí po inkasované brance znervózněli a přenechali iniciativu Zlínu.

78
    Zlín právě vstřelil branku!
    A po rohovém kopu se hosté prosadili. Dobešův centr se mezi hráči několikrát odrazil, až si jej našel ZDENĚK KROČA a v pádu překonal Bertelmana – 2:1!

77
    Šamánek ztratil míč a hosté z toho nakonec vybojovali rohový kop. Domácí můžou být rádi, že to neskončilo hůře.