Sokolov – Zlín 2:1 (kon.) | Pardubice – Karviná 1:1 (kon.) | Bohem. Pr. – Bohemians 1905 3:2 (kon.)
HFK Olomouc – Znojmo 2:0 (kon.) | Most – Opava 5:1 (kon.) | Ústí n. L. – Varnsdorf 1:2 (kon.)
Žižkov – Vlašim 3:1 (kon.) | Čáslav – Táborsko 2:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
5:1 (0:0)
Slezský FC Opava
Sobota 01.06.2013, 17:00 • Fotbalový stadion Josefa Masopusta (Most) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Hráči Baníku nyní slaví s kotlem Ultras 1909 vydřenou, ale zaslouženou záchranu.

Z Mostu přeji příjemný zbytek dne. (18:54:24)

Zápas končí, Baník Most je zachráněn, SFC Opava sestupuje do MSFL. Po prvním bezbrankovém poločase se v tom druhém roztrhl gólový pytel. Domácí během sedmi minut vstřelili tři rychlé góly a bylo rozhodnuto. Do konce poločasu pak padly ještě další tři góly. Dva do sítě hostů a jeden do sítě domácích.

90
    Most právě vstřelil branku!
    A domácí ještě jednou odpovídají. Z protiútoku se prosazuje DAVID JEAN NESSOUMOU.

89
    Opava právě vstřelila branku!
    Václav Jurečka koriguje stav na 4:1.

87
    Další karta pro domácí. Tentokrát pro Petra Řeháka.

84
    Jakub Vojta běžel sám na Hampela, který vyráží na roh.

82
    Míč se dostal k Mujagičovi, který střílí vedle.

81
    Jakub Vojta vybojoval roh.

Dnešní utkání sleduje 878 diváků.

77
    S kartami se roztrhl pytel, Další žlutou obdržel Běloušek.

76
    Domácí kapitán Jan Procházka obdržel žlutou kartu.

75
    David Jukl nahrazuje Hynka Prokeše

74
    Roh pro Opavu.... Belaň chytá.

74
    Utkání se po sérii karet již v poklidu dohrává.

68
    Hynek Prokeš obdržel žlutou kartu.

69
    Střídají i hosté. Partyše nahrazuje Lokša.

66
    Rosenda střída Nessoumou

62
    Reakce na červenou kartu. Lafranceho nahrazuje Tomáš Pilař.

Martin Chládek

Branky: 49. Vojta, 55. Procházka, 58. Žižka, 62. Procházka, 90. Nessoumou – 89. Jurečka

Karty:   62. Lafrance (MST), 76. Procházka (MST), 77. Běloušek (MST), 87. Řehák (MST) – 54. Metelka (OPA), 62. Jurečka (OPA), 68. Prokeš (OPA)   64. Klavík (MST)

Neproměněná penalta: 15. Rosendo (MST), mimo

FK Baník Most 1909: Belaň – Novotný, Běloušek, Žižka, Řehák – Vojta, Procházka, Lafrance (62. PIlař), Rosendo (66. Nessoumou) , Šraga (46. Mujagič) – Klavík. Trenér: Busta.
    Slezský FC Opava: Hampel – Šrom, Metelka, Štrbák, Hrabina – Partyš (69. Lokša), Zapletal, Sedláček (58. Mrázek), Jurečka, Ficek – Prokeš (75. Jukl). Trenér: Baránek.

Rozhodčí: Lerch – Nádvorník, Machálek