Senec – Ružiná 4:1 (kon.) | Opava – Karviná 1:1 (kon.) | Vlašim – Bohem. Pr. 1:2 (kon.)
Dukla Praha – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Bardejov – R. Sobota 5:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Šaľa 2:1 (kon.)
Zabrze – Ružomberok 0:0 (kon.) | Ružiná – R. Sobota 3:2 (kon.) | Trenčín – Brno 0:1 (kon.)
Znojmo – Trnava 2:0 (kon.) | Nitra – Olomouc 1:5 (kon.) | Senec – Bardejov 2:1 (kon.)
Rapid – Žilina 0:0 (kon.) | Trenčín – Brno 1:1 (kon.)
ŠK SFM Senec
4:1 (3:0)
FK Baník Ružiná
sk Sobota 29.06.2013, 09:00Přípravný zápas

Skončil sa prvý zápas Memoriálu Š. Hronca, v ktorom Senec porazil Ružinú 4:1 a zaslúžene tak postupuje do finále, ktoré sa začne o 17:00. Ružiná bude hrať o 15:00 v zápase o 3.miesto. O ich súperoch sa rozhodne v ďalšom zápase, v ktorom proti sebe nastúpi Bardejov a Rimavská Sobota. Z miesta komentátorov sa na vás tešia Filip Kubaliak a Dávid Švec. (10:53:10)

80
    Senec dal gól!
    Senec definitívne zlomil odpor Ružinej, strelcom štvrtého gólu SFM je UJČÍK.

76
    Ružiná dala gól! Ružiná znižuje štvrťhodinu pre koncom zápasu na 1:3, úspešným strelcom je BLAŠČÍK.

46
    Začal druhý polčas.

Skončil sa prvý polčas zápasu ŠK SFM Senec vs. Baník Ružiná, Senec zatiaľ vedie jasne 3:0. Druhý polčas sa začne približne 10:13.

Prvý polčas skončil.

30
    Senec upravuje na 3:0, svoj druhý gól v zápase zaznamenal BELKOVICS.

13
    Senec zvyšuje svoje vedenie na 2:0 po góle FERENCA.

6
    Senec sa ujíma vedenia v zápase, úspešným exekútorom penalty bol BELKOVICS.

1
    Stretnutie práve začalo.

Dobrý deň, vítame vás pri sledovaní prvého zápasu z 33.ročníka Memoriálu Š. Hronca, v ktorom sa stretnú ŠK SFM Senec a FK Baník Ružiná.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 09:00.