Itálie – Dánsko 2:1 (kon.) | Finsko – Švédsko 0:5 (kon.)
Itálie
2:1 (0:0)
Dánsko
Sobota 13.07.2013, 18:00 • Örjans vall, Halmstad • Mistrovství Evropy - ženy

Je tady poslední hvízd do píšťalky sudí Staubliové. Itálie v důležitém utkání bere 3 body za výhru 2:1 nad Dánskem. Zejména díky druhé půli, kde italky hrály velmi aktivně a Dánky jen snižovali. V poslední minutě byla brána Itálie ještě v ohrožení, když po střele Nadimové míč mířil těsně mimo. Itálie tak může slavit.
    To je od nás vše. Děkujeme za pozornost! (19:54:27)

93
    Obrovská šance pro Dánsko, která končí pouze odkopem od brány Marchitelliové. Nadimová mířila těsně vedle.

93
    Dánky na půli Italek.

91
    3 minuty se budou přidávat.

90
    Centr Rasmusenové nyní letěl dobře, jen na něj ostatní hráčky nedoskočily, a tak zamířil do zámezí.

88
    Søndergaard Pedersenové centr letěl pouze nad branku Italek.

88
    Manieriová obdržela žlutou kartu za ostrý faul. Italky přiostřují.

87
    Roh pro Dánky, ty nyní tlačí.

86
    Také Dánsko střídá: Nielsenová má dohráno. Vystřídá jí Madsenová.

85
    Itálie střídá: Iannellovou nahradí Domenichettiová.

85
    Røddiková nyní vystřelila nebezpečnou ránu, která skončila centimetry vedle branky Itálie!