Bohem. Pr. – Meteor 0:0 (kon.) | Admira Praha – Sokolov 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 3:0 (kon.)
Ostrava – Frýdek-Místek 6:1 (kon.) | Liberec – Převýšov 5:0 (kon.) | Slovácko – Karviná 1:2 (kon.)
Prešov – Humenné 2:0 (kon.) | Bardejov – Bodva Moldava 4:0 (kon.)

ofsajdy – 2:1

držení míče (odhad) – 65 % : 35 % (12:11:30)

89
    Domácí nyní dostali možnost zahrávat dva rohové kopy za sebou, ani z jednoho ale nic nevytěžili.

88
    Velkou šanci Radka Voltra zneškodnil pozorný Mrázek!

86
    Do odraženého míče se opřel Sebastien Langr, skákavá střela ale mířila o několik metrů mimo.

84
    Vágnera na levé straně pohlídal Zelený, hosté ale zůstanou u balonu.

81
    Utkání se nám pomalu blíží ke konci, Hradečtí v poklidu hlídají svůj náskok.

78
    Jiřího Nadrchala nahradí na poslední minuty Jakub Vágner.

76
    Obrovskou šanci nyní zahodil Jiří Nadrchal, který dostal od Hannicha přihrávku na penaltový puntík, z první však branku Hradce nedokázal trefit!

74
    Hradečtí již zkouší parádičky a hrají pro fanoušky. Ne vždy jim to ale vyjde podle představ.

72
    Po delší době přišla také střela směrem k hradecké brance, Jan Luptovský však z první těsně minul.

70
    Na hřiště se dostává znovu chrudimský Hannich, nahrazuje Mastíka.

68
    Hradec si v tuto chvíli dělá téměř co chce a je vidět, že již nehraje na plný plyn.

66
    Shejbal po výkopu Koubka předsprintoval Řezníčka, jeho samostatný únik však Mrázek zlikvidoval!

65
    Jan Shejbal se znovu objevil za obranou Chrudimi, ani nyní ale nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče.

63
    Dnešnímu utkání přihlíží 460 diváků.

62
    Během několika minut je na rohy srovnáno 3:3.

61
    Do odraženého míče se opřel exchrudimský Tomáš Malinský, balon z jeho kopačky míří do nebes.

60
    Hochmeistera nahrazuje Voltr.

Petr Dejnožka

Branky: 23. Zec, 28. Kraják, 44. Voltr

FC Hradec Králové: 1. poločas: Lindr – Hochmeister, Voltr, Zec, Zelený, Janoušek, Rolko, Poděbradský, Harba, Kraják, Šisler

2. poločas: Koubek – Hochmeister (60. Voltr), Kraják (57. Zec), Zelený, Harba, Šisler, Malinský, Kulič, Schejbal, Plašil, Kopáč

MFK Chrudim: 1. poločas: Vostradovský – Adámek, Drahoš, Radouš, Štěpánek – Nadrchal, Mastík, Hannich, Vladyka, Jarosz, – Vágner

2. poločas: Mrázek – Malý, Radouš, Linhart, Řezníček – Nadrchal (78. Vágner), Kesner, Mastík (70. Hannich), Luptovský, Langr – Vácha

Rozhodčí: Šedivý – Vojtěch, Pešava