Jílové u Prahy – Tempo Praha 1:2 (4:5 po pen.) | Dražice – Č. Krumlov 3:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Svitavy 0:3 (kon.)
Olympia Radotín – Dvůr Králové 1:2 (5:6 po pen.) | Ostrov – Žatec 1:5 (kon.) | Litoměřicko – Souš 2:0 (kon.)
Rapid Liberec – Nový Bor 1:3 (kon.) | Jablonec n. J. – Turnov 3:2 (8:7 po pen.) | Živanice – Ústí n/O 3:1 (kon.)
Zličín – Hořovicko 1:2 (5:6 po pen.) | Sušice – Doubravka 1:2 (4:5 po pen.) | SK Plzeň – Tachov 2:0 (kon.)
Štětí – Neratovice 5:4 (4:2 po pen.) | Dobrovice – Union 2013 1:5 (kon.) | Litol – Lovosice 1:2 (kon.)
Vřesina – Petrovice 2:1 (kon.) | Veselí n. M. – Hodonín 0:4 (kon.) | Jeseník – Šumperk 1:3 (kon.)
Štítná n. Vl. – Slavičín 2:1 (5:3 po pen.) | D. Benešov – Havířov 4:3 (kon.) | Nový Jičín – Lískovec 1:0 (kon.)
Vyškov – Mohelnice 1:2 (kon.) | Tasovice – Bohunice 2:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Hranice 1:2 (kon.)
Žďár n/S – Rosice 1:3 (kon.)
TJ Sokol Tasovice
2:1 (0:0)
TJ Tatran Bohunice
Neděle 14.07.2013, 17:00 • Tasovice • Pohár FAČR

Tasovice nakonec i přes snížení hostů vítězí a postupují do prvního kola, kde se jim postaví Prostějov. Náš server onlajny.com bude znovu při tom!

90
    Domácí Sivera se zapisuje na listinu potrestaných hráčů. Od sudího Kučeříka vyfasoval žlutou kartu.

87
    Bohunický Seknička je napomínán žlutou kartou.

84
    Tasovice potřetí střídají. Ze hřiště odchází Mašek a posledních pár minut si zaběhá Šivera.

83
    Sedm minut před koncem druhé půle dostává první žlutou kartu domácích Tasovic Blahoudek.

75
    Hosté střídají brankáře. Viktora Sovu nahrazuje na posledních patnáct minut řádné hrací doby jeho bratr Tadeáš Sova.

74
    Tatran právě vstřelil branku!
    Poslední střídání Bohunic vyšlo na jedničku s hvězdičkou! PATRIK HLAVOŇ byl na trávníku tři minuty, naběhl si na prudký centr Sekničky (dalšího čerstvého hráče), a snížil na 1:2! Čeká nás ještě zajímavý závěr zápasu.

71
    Tatran Brno Bohunice znovu mění hráče. Na posledních dvacet minut nastupuje Hlavoň, jemuž přepouští místo Krejčí.

66
    Podruhé střídají také domácí Tasovice. Travnatou hrací plochu opouští Velčický, jehož nahrazuje Petr Dítě.

64
    Třetí výměna hráčů Tatranu. Ze hřiště odešel Tonev, jeho místo na trávníku zaujímá Burčík.

59
    Hosté na druhý inkasovaný gól reagují střídáním. Damborského nahrazuje Seknička

58
    Tasovice právě vstřelily branku!
    Rázem je to o dva góly! Znovu pomohla domácím standardní situace zahrávaná od rohového praporku. Tentokrát se po rohu ocitl před brankou Bohunic ZDENĚK MIČKA, který na první pokus sice míč za Sovu nedostal, ale opakovaná střela již slavila úspěch!

53
    Domácí se nakonec ujímají vedení! OLDŘICH HELEBRANT si naběhl na precizně kopnutý rohový kop a s jistotou uklidil míč za brankáře Sovu.

49
    Hosté se s nástupem do druhé půle osmělili a mohli se dostat do vedení. Tonev se ocitl ve velké šanci, ale jeho hlavičku zlikvidoval bravurním zákrokem gólman Fukal!

46
    Hostující celek nastupuje do druhého poločasu s jednou změnou. Vjatera nahrazuje Frank. Tasovice nestřídaly.