Č. Budějovice – Brno 10:1 (kon.) | Pardubice – Příbram 0:0 (zruš.) | Brno – Istanbul BB 3:1 (kon.)
Teplice – Roudnice 1:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 2:4 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
10:1 (4:0)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 14.07.2013, 11:00 • SCM Složiště • Přípravný zápas

Českobudějovické Dynamo rozdrtilo vítěze Juniorské ligy Zbrojovku Brno 10:1. Celý zápas se nesl v obléhání brněnské branky. Poslední test ped startem FNL odehrají Jihočeši v pátek proti tureckému týmu Istanbul BBSK. (12:45:22)

90
    ... centr hlavičkoval Krška vedle tyče.

90
    Brno vybojovalo rohový kop...

88
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Němec nastřelil po přihrávce Hovorky pravou tyč. Míč se ale bohužel pro hosty odrazil jen k domácímu hráči a ROMAN WERMKE tak v pohodě dal 10. gól!

88
    Další útok Jihočechů založil Benát.

86
    Protiútok Brna končí na chybě v rozehrávce. Do útoku jde Dynamo.

84
    Jihočeši stále drží balon a hledají cestu pro vstřelení desáté branky.

82
    Ibragimov se dostal k hlavičce. Míč končí nad břevnem.

81
    Začala poslední desetiminutovka utkání. Balon mají domácí.

78
    Dobal prošel přes obránce a poté dal balon Němcovi. Ten byl na penaltě sám před gólmanem a mohl se ho zeptat, kam to chce. Se střelou ale zaváhal a když už se vypálit odhodlal, tak bylo pozdě. Gólman zmenšil úhel a střelu vyrazil!

75
    JAROSLAV MACHOVEC vystřelil tvrdě k levé tyči. Brankář šel na druhou stranu. Dynamu chybí jeden gól k dvojcifernému číslu.

75
    Benát šel sám na brankáře a byl zezadu faulován. Je z toho další penalta!

72
    Brno se dostala k další střele. Pokus Kuglera Křížek kryl.

70
    Brno právě vstřelilo branku!
    STANISLAV VÁVRA se dostal na pravé straně za obranu Dynama a sám před Křížkem tvrdou střelou vsítil čestný úspěch hostujících mladíků.

69
    Jihočeši mají stále balon pod kontrolou a Brno k žádnému toku nepouštějí.

66
    Benát vysunul do úniku Ibragimova, který šel sám na brankáře. Místo střely se ale nechal doběhnout obráncem a o balon přišel.

64
    Dynamo hraje v pohodě. I když od 15. minuty nejde o výsledek, tak sledujeme pohledný fotbal.

61
    AZIZ IBRAGIMOV dostal balon a šel do dalšího úniku sám na brankáře. Gólman šel proti němu a pádem mu chtěl sebrat balon. Aziz ale udělal chytře kličku a do prázdné branky zvýšil na 8:0!

Michal Heřman

Branky: 5. Linhart, 12. Chmelo, 14. Rakovan, 36. Chmelo, 48. Němec, 54. Wermke, 58. Ibragimov, 61. Ibragimov, 75. Machovec (pen.), 88. Wermke – 70. Vávra

Neproměněná penalta: 57. Ibragimov (CEB), mimo

SK Dynamo Č. Budějovice: Daněk – Klesa, Novák, Machovec, Hanzlík – Ježdík, Rakovan, Rýdel, Chmelo – Kalod, Linhart.

II. poločas: Křížek – Dvořák, Novák, Benát, Dobal, Hovorka, Němec, Machovec, Klesa, Aziz Ibragimov, Wermke.

FC Zbrojovka Brno: Veselý – Drba, Varaďa, Košulič, Zezula, Hanuš, Krška, Černý, Halaška, Vávra, Lapeš.

Rozhodčí: Makovička