Č. Budějovice – Brno 10:1 (kon.) | Pardubice – Příbram 0:0 (zruš.) | Brno – Istanbul BB 3:1 (kon.)
Teplice – Roudnice 1:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 2:4 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
3:1 (3:0)
Istanbul BB
Neděle 14.07.2013, 17:00 • Bischofshofen • Přípravný zápas

Zbrojovka nakonec generálku na ligu zvládla a po vydařené první půli vítězí nad tureckým soupeřem 3:1. (18:51:23)

75
    Istanbul BB právě vstřelil branku!
    Soupeř snižuje po rychlém protiútoku.

73
    Markovič dopravil míč do sítě, branka ovšem neplatí pro ofsajd.

67
    Schuster také dohrál, zahraje si Buchta.

65
    Další střídání, Hyčka nahrazuje Traorého.

59
    A dohrál i Pašek, za nějž jde na hřiště Přerovský.

52
    Dnešní duel skončil i pro Kaščáka, jeho místo zaujal Glaser.

46
    Dvojnásobné střídání Brna, Avdič nahrazuje Pernicu a Škoda Kroupu.

46

První půle vyšla mnohem lépe Zbrojovce. Istanbul sice zahrával osm rohových kopů, ale neprosadil se ani jednou, zatímco Brno otevřelo skóre zásluhou Kroupovy hlavičky již ve 4. minutě. V závěru půle pak Markovič se Zavadilem zajistili Zbrojovce komfortní tříbrankový náskok.

45
    Brno právě vstřelilo branku!
    PAVEL ZAVADIL penaltu bezpečně proměnil.

45
    Navíc bude Brno zahrávat pokutový kop.

41
    Nakonec se MIROSLAV MARKOVIČ dočkal, po skvělé akci Traorého zvyšuje na 2:0.

29
    Markovič se po Zavadilově pasu skvěle uvolnil na vápně a následnou ranou trefil břevno. Míč se poté odrazil zřejmě za brankovou čáru, rozhodčí nicméně branku neuznali a stav tak zůstává 1:0.