Dynamo – Volga Novgorod 2:2 (kon.) | Machačkala – Lok. Moskva 2:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Kazaň 1:1 (kon.)

Žluté karty 1 : 4 (18:40:29)

Napínavé utkání nakonec končí stejně jako to úvodní ligové dnes ráno remízou 2:2! Nutno říct, že poslední minuty utkání byly opravdu hektické a zvítězit mohl kdokoli. Nakonec se tedy body dělí mezi oba týmy.

90+5
    Sehraný signál domácích zakončoval osamocený Eto'o těsně nad branku!

90+5
    Běží poslední minuta nastavení!

90+4
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Diarra, přichází Samba.

90+4
    Machačkala se nevzdává a vrhá vše do útoku. Poslední minuty vynahrazují nudné pasáže z úvodu utkání i s úroky!

90+2
    Žlutou kartu dostává Corluka (Lokomotiv Moskva).

90+1
    Žlutou kartu dostává Guilherme (Lokomotiv Moskva).

90+2
    Samuel Eto'o se stává smutným hrdinou! Jeho rozvážný "rozběh" a následná střela do pravého spodního rohu branky hostů byla přečtena hostujícím brankářem!

90+1
    Byla nařízena penalta pro Anži Machačkala!

89
    Lokomotiv právě vstřelil branku!

Tak přecejen! PAVLJUČENKO dostal ideální přihrávku a krásnou ranou otřenou o horní tyč nedává brankáři Gabulovovi šanci! To bude zajímavý konec zápasu!

87
    Lokomotiv se nyní snaží ještě ze zápasem něco udělat, do střeleckých šancí se ale dostává jen málokdy. Anži připravuje další střídání.

83
    Machačkala právě vstřelila branku!

Tak to je obrat! Hráčů Machačkaly je nyní plné hřiště! TRAORE se prosmýkl až do vápna, přetlačil obránce Lokomotivu a umístěnou střelou na zadní tyč posílá domácí do vedení!!

80
    Po rozkouskované pasáži se Anži hned vrhla do útoku a dosáhla vyrovnání! Samuel ETO'O si na brankové čáře nechal vycukat obránce Lokomotivu a jeho následný prudký centr před bránu hostí si do vlastní sítě srazil Durica!