Tomsk – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Volga Novgorod – Lok. Moskva 1:2 (kon.) | Groznyj – Perm 1:1 (kon.)
FK Volga Nižnij Novgorod
1:2 (0:0)
FK Lokomotiv Moskva
Sobota 20.07.2013, 16:30 • Stadion Lokomotiv, Nižnij Novgorod • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:23:48)

Dnešní utkání ovládli fotbalisté Lokomotivu Moskva, které dostal do vedení v 63. minutě Maicon. Domácí sice bleskově srovnali zásluhou Mukendiho, který se prosadil v 67. minutě, nakonec však o prohře domácího týmu rozhodla situace ze závěru utkání, kdy v těsné blízkosti pokutového území zahrál rukou Kolodin a z nařízeného volného kopu se krásně trefil Šiškin, který tak stanovil konečné skóre dnešního utkání.

90+3
    Lokomotiv drží míč na polovině soupeře, to je nejideálnější stav pro hosty.

90+1
    Rozhodčí Jegorov nastaví ještě tři minuty, šance domácích tak stále žije.

90
    Probíhá již poslední minuta řádné hrací doby, s ambicemi domácích na bodový zisk v dnešním zápase to nevypadá dobře.

89
    Kritická situace pro domácí Volgu Nižnij Novgorod!

87
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Nádherně a přesně kopnuto! Hosté jdou zásluhou přesného kopu ROMANA ŠIŠKINA, který přestřelil zeď a trefil se přesně pod břevno, do vedení!

86
    A pozor – rozhodčí píská v těsné blízkosti pokutového území domácí Volgy hraní rukou Kolodina, to je velice dobrá pozice pro Lokomotiv!

86
    Oba týmy se v závěru doslova předhánějí v gólových šancích.

85
    "Trma-vrma" v pokutovém území Nižného Novgorodu, míč nakonec doklouzal k Abajevovi.

84
    Leandro da Silva v obrovské šanci, na pravé straně dostává přesný centr, pálí, ale jeho úhel ještě zmenšil vracející se Ďurica, přesto se vytáhl gólman Guilherme.

83
    Lokomotiv rozehrává rohový kop z levé strany, míč si bere Tkachev, míč míří na vzdálenější tyč, tam ale Mukendi odehrává pryč.

82
    Střídání v týmu Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází N´Doye, přichází Pavljučenko.

81
    Roman Šiškin proniká z pravé strany do vápna, střílí, ale Abajev dobře vyběhl a zmenšil střelecký úhel.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání před námi, oba týmy se rozhodně nezaměřují pouze na defenzivu, dočkáme se ještě nějakého gólu?

79
    Maicon se snaží ve vápně soupeře "vymodlit" pokutový kop po souboji s Poljaninem, rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

77
    Střídání v týmu FK Volga Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Bordian, přichází Poljanin.