Tomsk – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Volga Novgorod – Lok. Moskva 1:2 (kon.) | Groznyj – Perm 1:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
1:1 (1:0)
FK Amkar Perm
Sobota 20.07.2013, 19:00 • Stadion im. Akhmat-Khadi Kadyrova, Groznyj • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:55:26)

Dnešní utkání tak skončilo spravedlivou remízou. Domácí sice vyhráli první poločas, ovšem hosté po přestávce vyrovnali, a to zásluhou přesné hlavičky Slováka Martina Jakubka. Kaňkou utkání je fakt, že právě Martin Jakubko utkání nedohrál a ze hřiště musel být odvezen na nosítkách na lékařském vozíku, jednalo se o zranění na levé noze. Oba týmy tak berou z dnešního utkání po jednom bodu.

90+4
    Je tu poslední minuta nastavení, utkání každým okamžikem končí.

90+3
    Čerenčikov nedovoleně zastavuje Lebeděnka a dostává za tento faul žlutou kartu.

90+3
    Mírně aktivnější jsou v závěru hosté.

90+2
    Hosté vhazují z levé strany, v blízkosti rohového praporku, na polovině Těreku.

90+1
    Rozhodčí Kazmenko se rozhodl nastavit čtyři minuty nad rámec devadesáti minut.

90
    Mezitím se již rozběhla poslední minuta řádné hrací doby, podaří se některému z týmů rozhodnout v samém závěru dnešní zápas?

89
    Tentokrát se z trávníku těžko zvedá hostující Georgijev, kterého se snaží jeden z domácích hráčů zvednout z trávníku, marně.

88
    Hosté rozehrávají rohový kop z levé strany, ale domácí si s touto situací dokázali poradit.

86
    Hosté kombinují na levé straně, na polovině soupeře, ale centr z levé strany "sbírá" ze vzduchu Gorodov.

85
    Rychlý protiútok hostů, je to faul Sadajeva, který dostává žlutou kartu.

84
    V této chvíli je jasné, že do zápasu dnes v dresu domácího Těreku nezasáhne český legionář, obránce Martin Jiránek, který zápasu přihlíží z lavičky.

83
    Střídání Martina Jakubka je vynucené, slovenský legionář musel být ze hřiště odvezen lékařským vozíkem kvůli zranění na levé noze, doufejme, že to není nic vážného.

82
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Jakubko, přichází Picuşceac.

82
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Legear, přichází Rybus.

81
    Maurício obstřeluje zeď a míč letí těsně nad bránu Permu, dobře zahraná standardka!

80
    A Těrek bude mít k dispozici velice dobrou standardní situaci, téměř na samé hranici pokutového území!