Hodonín – Břeclav 1:5 (kon.) | Hořovicko – Bohem. Pr. 1:0 (5:3 po pen.) | SK Plzeň – Rokycany 0:3 (kon.)
Mohelnice – Zlín 0:5 (kon.) | Štětí – Chomutov 1:4 (kon.) | Tempo Praha – Štěchovice 2:3 (3:4 po pen.)
Dražice – Písek 0:2 (kon.) | Dvůr Králové – Živanice 2:1 (13:12 po pen.) | Žatec – Karlovy Vary 2:3 (kon.)
Litoměřicko – Ústí n. L. 2:6 (kon.) | Nový Bor – Varnsdorf 0:3 (kon.) | Jablonec n. J. – Letohrad 2:1 (kon.)
Lovosice – Admira Praha 2:4 (kon.) | Milevsko – Táborsko 0:3 (kon.) | Cheb – Sokolov 1:3 (kon.)
Benešov – Vlašim 0:2 (kon.) | Český Brod – Vltavín 2:3 (3:4 po pen.) | Vyšehrad – Kunice 4:3 (kon.)
Kladno – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Úvaly – Zápy 1:0 (4:3 po pen.) | Kolín – Meteor 3:0 (kon.)
Roudnice – Most 2:1 (kon.) | Náchod – Pardubice 0:1 (kon.) | Vřesina – Karviná 1:8 (kon.)
Hranice – HFK Olomouc 1:2 (4:5 po pen.) | Stará Říše – Třebíč 1:2 (kon.) | Nový Jičín – Třinec 1:6 (kon.)
Pelhřimov – Rosice 1:3 (kon.) | Přerov – Kroměříž 0:3 (kon.) | Zábřeh – Mikulovice 1:3 (kon.)
Hlučín – Orlová 3:0 (kon.) | Líšeň – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Bystrc – Zlínsko 3:2 (kon.)
Doubravka – Domažlice 2:6 (kon.)
FK Maraton Pelhřimov
1:3 (0:0)
FC Slovan Rosice
Sobota 20.07.2013, 17:00Pohár FAČR

Vítězstvím 3:1 si celek FC Slovan Rosice zajistil účast ve 2. kole Poháru České pošty, kde se utká na domácí půdě s FC Vysočina Jihlava. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou! (19:05:56)

90
    Rosice právě vstřelily branku!
    Další dvě minuty a další branka Rosic. Divokou pětiminutovku ukončuje druhou brankou PETR MALATA!

88
    Rosice převažují misku vah na svou stranu díky trefě JANA ŠIKALA!

86
    PETR MALATA vyrovnává pár minut před koncem utkání!

55
    Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Za domácí celek otevírá brankový účet utkání JAN KMOCH!

46

První poločas máme u konce a neviděli jsme v něm žádnou branku. Druhá půle má start na programu okolo 18:08.

1

Přeji krásný sobotní podvečer a vítám Vás u zápasu 1. kola Poháru České pošty mezi domácím týmem FK Pelhřimov a hosty FC Slovan Rosice.

Domácí celek postoupil z předkola výhrou nad SFK Vrchovina 3:1. O branky postupujícího celku se postarali Vašek, Niedrle a Krtek.
    Taktéž celek Rosic musel sehrát minulý týden předkolo a stejně jako jeho dnešní soupeř vyhrál po brankách Chlupy, Selingera a Malaty 3:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.