Srbsko – Turecko 2:1 (kon.) | Litva – Nizozemsko 2:3 (kon.) | Gruzie – Francie 0:0 (kon.)
Španělsko – Portugalsko 1:0 (kon.)
Španělsko
1:0 (1:0)
Portugalsko
Sobota 20.07.2013, 20:15Mistrovství Evropy U19

To je pro tuto chvíli ode mě vše. Přeji hezký zbytek večera a u dalších fotbalových online přenosů se těším nashledanou. (22:08:34)

Utkání je u konce. Španělé nakonec další branku nepřidali a dokázali své jednobrankové vedení z prvního poločasu udržet a připisují si tak důležité tři body do tabulky ve skupině A.

90+4
    Rodrígues rozehrál volný přímý kop, míč ale poslal na kopačky soupeře.

90+2
    U míče jsou nyní Španělé, kteří se nikam příliš nehrnou. Snaží se rozehrávat v polovině hřiště a Portugalce tak do větší příležitosti nepouští.

90+1
    Přímý volný kop Portugalců končí v náruči Blanca.

90+1
    Žlutou kartu dostává Traoré (Španělsko).

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

89
    Španělé v klidu odkopávají míče daleko od své branky do bezpečí a stále drží hubený náskok.

88
    Bellerín fauloval Hortu tak tvrdě, že hlavní sudí neváhal vytáhnout rovnou červenou kartu. Španělé tak budou utkání dohrávat v deseti.

87
    Vico to nemyslel zle podél levé postranní čáry. Chtěl přihrát na svého spoluhráče, jenže míč se ocitl v autu. Autové vhazování na straně Portugalska.

85
    Nové akvizici v týmu Španělska Hernándezovi byl odpískán faul. U míče tak jsou znovu Portugalci, kteří mají pět minut na to, aby se pokusili vyrovnat.

83
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Ramírez, přichází Hernández.

82
    Ani další snaha Portugalců tentokráte z rohového kopu nikam nevedla. Teixeira míč poslal příliš daleko, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

79
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Gómez, přichází Serrano.

79
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Podstawski, přichází Teixeira.

79
    Portugalci mají něco přes deset minut, aby vyrovnali. Zatím to však vypadá, že si Španělé své hubené vedení pohlídají.

77
    Rodrígues rozehrával volný přímý kop, jeho centr však mířil jen do přiipravené zdi složené z Portugalců.