Wacker – Sturm Graz 2:2 (kon.)
FC Wacker Innsbruck
2:2 (0:0)
SK Sturm Graz
Neděle 21.07.2013, 16:30 • Tivoli Stadion Tirol (Innsbruck) • Rakouská Bundesliga

Po nudném prvním poločase se nám zápas zvrhl v neskutečné drama, ve kterém nakonec padly až čtyři branky. Skóre zápasu otevřel v 60. minutě hry Imre Szabics, který přerušil tímto gólem začínající tlak domácích. To nejdůležitější se však začalo dít až v posledních deseti minutách. v 80. minutě Vuleta a v 86. Wallner otočili vývoj utkání a vypadalo to už, že body zůstanou doma. Jenže v 89. minutě si do vlastní sítě srazil centr Schilling a zápas tak skončil nerozhodně 2:2.

Dělba bodů je vzhledem k vývoji zápasu zřejmě spravedlivá a obě družstva tak mají v tabulce po prvním kole 1 bod.

Já se s Vámi již pro dnešek loučím, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších fotbalových přenosů. (18:24:02)

90+3
    Ještě tu byla standardní situace hostí, ale tu odhlavičkovala pozorná obrana Wackeru.

90+2
    Hosté nikam nespěchají a soustředí se jen na bránění, případně na rychlé brejky.

90+1
    Daniel Offenbacher (STG) vidí v závěru žlutou kartu.

90+1
    Jsou to domácí, kteří se snaží dostat vedení opět na svou stranu, hosté jsou s bodem zřejmě spokojení.

90
    Již plyne poslední minuta zápasu, jistě se však nějaká ta minuta nastaví.

89
    Sturm Graz právě vstřelil branku!

Tak toto je opravdu neuvěřitelná smůla, kterou má CHRISTIAN SCHILLING. Ten totiž centrovaný míč do pokutového území tečoval tak nešťastně, že ten zapadl přímo k levé tyči vlastní brány.

88
    Najednou se role obou týmů otáčí, před deseti minutami útočil do plných Innsbruck, nyní čeká to samé hosty.

87
    O pár chvil je tu další vzrušení před bránou Grazu, ale vše zastavuje ofsajd.

86
    Wacker právě vstřelil branku!

Tak toto trefil ROMAN WALLNER opravdu fantasticky! Tento gól bude jistě kandidovat na branku kola. Wallner se opřel do míče z dobrých třiceti metrů a poslal ho na střed brány. Kulatý nesmysl však ve vzduchu nepříjemně zaplaval a Gratzei ho dokázal vyrazit pouze pod břevno své brány.

85
    Žlutá karta je udělena také u dalšího zákroku. Anel Hadžič si pomohl rukama v souboji s protihráčem a byl za to potrestán.

85
    Tvrdě byl sražen k zemi domácí brankář Sáfár a to se pochopitelně nelíbí fotbalistům Wackeru. Anel Handžič za tento zákrok viděl žlutou kartu.

83
    A vzápětí je tu další změna a ta je již úplně poslední v dnešním zápase. Florian Kainz přepustil místo Daniel Beichlerovi.

82
    Offenbacher nahrazuje v hostujícím dresu Hölzla.

82
    Obrat mohl být dokonán! Po přízemním centru se totiž jen tak tak ohnal Gratzei, který míč zastavil. Naštěstí pro něj v okolí nebyl nikdo z domácích hráčů.

80

Jako blesk z čistého nebe přichází vyrovnání Innsbrucku a domácí příznivci se tak konečně dočkali vytoužené první branky v novém ročníku rakouské Bundesligy. O tu se postaral STJEPJAN VULETA, který do hry naskočil v 66. minutě. Vuleta si zpracoval míč do běhu a najednou se ocitl ve střelecké pozici a tu také zúročil.

79
    Míč se odrážel na hranici pokutového území, ale nikdo z domácích fotbalistů se k němu nedokázal dostat na delší dobu.