Kazaň – Zenit 2:1 (kon.) | Ural – Spartak 0:2 (kon.) | Rostov – FK Krasnodar 2:2 (kon.)
FC Rubin Kazaň
2:1 (0:1)
FK Zenit Petrohrad
Neděle 21.07.2013, 11:30Ruská Premier Liga

Je tu konec zápasu, který nakonec přinesl vítězství domácího Rubinu Kazaň v poměru 2:1. Domácí přitom již od 6. minuty hry prohrávali, avšak ve druhém poločase díky brance Karadenize srovnali a v páté minutě nastavení dokonal obrat Rondón. (13:32:49)

90+5
    Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
    Hosté v poslední minutě hry přišli i o bod za remízu. Na centr z pravé strany si naběhl JOSÉ SALAMÓN RONDÓN a jeho hlavička zapadla přesně k tyči!

90+4
    Anjukov jen velmi těžko opouští hrací plochu. Do závěru zápasu asi již nezasáhne.

90+3
    Po ostrém faulu na Anjukova je hra přerušena a na hřiště spěchají lékaři hostujícího týmu.

90+2
    Míč si vzal Hulk, jeho centr do pokutového území byl ale nepovedený a odkopávat bude Ryžikov.

90+1
    Po faulu na Dannyho je tu přímý kop pro hosty.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby, dá se ale očekávat opět delší nastavení.

89
    Z dálky zkusil vystřelit Tymoščuk, míč prolétl asi metr nad horní tyčí domácí brány.

88
    Ke zpětné přihrávce uvnitř vápna se dostal Džalilov, míč ale poslal vysoko nad bránu.

87
    Rychle se blíží závěr zápasu a oba celky usilují o vstřelení rozhodujícího gólu.

85
    Hosté mají nyní tlak a jejich soupeř je zatažený v defenzivě.

84
    Gólovou šanci jsme viděli i na druhé straně, kde se k míči na zadní tyči dostal Hulk, skvěle mu pod nohy ale skočil Ryžikov, který vyrazil míč!

83
    Po rohu se domácí již neprosadili. Míč mají nyní hráči Zenitu.

82
    Velkou šanci na dokonání obratu měl nyní Karadeniz, jeho gólovou ránu ale na roh skvěle vyrazil hostující brankář.