2:0 (0:0)
Sporting Charleroi
Pátek 26.07.2013, 20:30 • Jan Breydelstadion • Belgická Jupiler Pro League

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (23:01:16)

Zápas je tedy u konce. Domácí zaslouženě vítězí 2:0. Výsledek se ale nerodilo snadno, i přes lepší vstup do utkání domácích přišla komplikace v podobě červené karty. Tu však obdrželi v závěru poločasu hosté. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a zaslouženě šli po brance Wanga de vedení. Deset minut před koncem měli hosté stoprocentní šanci, ale naprosto selhal Thiaré. Domácí ještě v nastavení potvrdili své vítězství, když se krásnou trefou prosadil Blondel. Bruggy tak vstupují do sezóny výhrou 2:0 a připisují si důležité tři body.

90+3
    Hosté se ještě pokouší snížit, poslední jejich akce končí v zámezí a hlavní rozhodčí odpíská s největší pravděpodobností konec zápasu.

90+2
    Bruggy právě vstřelily branku!

A je rozhodnuto! Domácí teď dostali míč na hranici velkého vápna, kde stál JONATHAN BLONDEL, který nechytatelnou střelou do šibenice posílá domácí do dvoubrankového vedení!

90+1
    Další roh pro domácí, ti ho opět rozehrají na krátko.

90
    Teď už však u míče hosté, kteří už uhánějí dopředu a budou se snažit vyrovnat.

89
    Rohový kop teď domácí rozehráli na krátko a míč drží u rohového praporku.

88
    Domácí teď drží míč chytře na útočné polovině.

87
    Žlutou kartu vidí domácí Ryan.

85
    Hostům už moc času nezbývá, v těchto chvílích jsou ale určitě lepším celkem.

84
    Druhé střídání na hostující straně. Odešel Refaelov, kterého nahradil Dierckx.

83
    Domácí obrana odvrací jen za cenu dalšího rohového kopu.

82
    Přichází čtvrtý roh pro hosty, kteří teď svého soupeře zatlačili hodně hluboko na jeho vlastní polovině.

81
    Neuvěřitelné, co nyní dokázal neproměnit hostující Thiaré. Ten už obešel i brankáře a měl před sebou prázdnou bránu! V té chvíli ovšem doslova zakopl o míč a vracející se obránci domácích míč uklízí do bezpečí!

80
    Brankář Mandanda si pro míč bez problémů došel a rychle už hledá, komu by rozehrál.