Sokolov – Zlín 2:0 (kon.) | Ústí n. L. – Vltavín 3:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Bohem. Pr. 5:1 (kon.)
FK Frýdek-Místek
5:1 (5:0)
Bohemians Praha
Sobota 27.07.2013, 17:00 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Druhý poločas už nenabídl takovou podívanou, jako ten první. Domácí dlouho drželi nulu, ale v poslední minutě nakonec Novotný přece jenom snížil. Slezský klub si ale přesto připisuje první 3 body do tabulky FNL. (18:58:20)

Rozhodčí nenastavil ani minutu a ihned po vstřeleném gólu Bohemians zápas ukončil

90
    Bohemians Praha právě vstřelili branku!
    Novotný unikl obraně, sám před gólmanem nezaváhal a snížil na rozdíl čtyř branek

89
    Velká šance tentokrát na druhé straně! Kuzmanovič utekl obraně a snažil se lobovat Prepsla, jeho střela ale bránu minula

89
    Z rohového kopu hosté míč vyrazili

88
    Do obrovské šance se dostal domácí Lukáš, snažil se obejít Mandouse, ten ale jeho pokus nakonec vyrazil na roh

87
    Dnešní utkání sleduje 3252 diváků.

84
    Nový hráč na hřišti Pavel Novotný se natahoval po centru, míč ale nedokázal tečovat

76
    Dvojí střídání domácích, ze hřiště odešli Silveira a Vrťo, nahradili jej Korneta a Dobrovolný

Branky: 4. Šrom, 7. Literák, 26. Prokeš, 35. Prokeš, 36. Lukáš – 90. Novotný

Karty:   29. Mozol (FRM) – 62. Karal (BOP)

FK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Silveira, Coufal, Žídek, Literák, Vrťo, Mozol, Šrom, Lukáš, H. Prokeš. Lavička: J. Prokeš, Dobrovolný, Soukup, Korneta, Juříček, Kovařík, Hlaváč
    Bohemians Praha: Mandous – Macháček, Karal, Grussmann, Sudek, Bohata, Šenkeřík, J. Novotný, Hájek, Vlkanova, Kuzmanovič. Lavička: Hořejš, Suk, Janda, Šidlo, P. Novotný, Faltus, Ptáček

Rozhodčí: Karel Hrubeš