Genk – Oostende 3:0 (kon.) | Kortrijk – Leuven 1:0 (kon.) | Lierse – Waregem 1:2 (kon.)
Mons – Cercle Brugge 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Gent 1:1 (kon.)
RAEC Mons
1:1 (1:0)
Cercle Brugge KSV
Sobota 27.07.2013, 20:00 • Stade Charles Tondreau, Mons • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:48:04)

Nikoliv, je dobojováno. Oba týmy si rozdělí po jednom bodu a nutno dodat, že je to spravedlivý výsledek. Více radosti z něho mají pochopitelně hosté, kteří měli v loňské sezóně velké starosti se záchranou. Bod z prvního kola nového ročníku, navíc na hřišti soupeře, to se počítá!

90+1
    Běží již první minuta nastaveného času, stav stále nerozhodný, povede se ještě některému z týmů vstřelit rozhodující gól?

89
    Nic z toho není, naopak, útočí domácí, ale jejich akce končí uspěchanou střelou Ntambweho, který posílá míč vysoko nad bránu.

88
    Cercle Bruggy mají k dispozici již osmý rohový kop.

86
    Závěr utkání se nese v opatrném duchu, jako by se oba týmy již s jedním bodem smířily. I když nyní střílí Boi, ale pouze do míst, kde je připraven Werner.

84
    Ale i hosté dostávají žlutou kartu, konkrétně střelec vyrovnávací branky, Lukas Van Eenoo.

83
    Dalším potrestaným hráčem, který dostává žlutou kartu, je domácí Ntambwe, který na hřišti není ještě ani deset minut.

82
    Domácí se v klidu ubránili a sami jdou do protiútoku.

81
    Cercle bude rozehrávat volný kop na polovině soupeře.

80
    A hostující Hans Cornelis dostává za tento faul na domácího Monteyneho žlutou kartu.

80
    Monteyne a Cornelis se velmi nepříjemně střetli ve vzájemném souboji, oba žádají lékařské oštření.

79
    Van Acker střílí na bránu, ale Werner jeho pokus dokázal zneškodnit.

78
    Hosté budou rozehrávat rohový kop z levé strany.

77
    Mons vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.

75
    Střídání v týmu RAEC Mons: ze hřiště odchází Nyoni, přichází Ntambwe.

74
    A právě zbytečným zakončením i po odpískání si Frederik Boi vykoledoval žlutou kartu.

74
    Nakonec se přece jenom hosté dostali do šance, ale snaha Boie je zbytečná, jako i jeho zakončení, je pískán ofsajd.