Genk – Oostende 3:0 (kon.) | Kortrijk – Leuven 1:0 (kon.) | Lierse – Waregem 1:2 (kon.)
Mons – Cercle Brugge 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Gent 1:1 (kon.)
Waasland-Beveren
1:1 (0:0)
KAA Gent
Sobota 27.07.2013, 20:00 • Freethiel • Belgická Jupiler Pro League

90
    V samém závěru mají tlak domácí! Hodně nebezpečný přímý kop Boeckx vyrazil na roh a brankář Gentu si poradil i s následnými dvěma rohovými kopy, přičemž oba končily pokusy směřujícími mezi tři tyče.

88
    Sílící tlak Gentu se snaží trenér Waaslandu De Boeck zmírnit střídáním. Místo Sibuma si posledních pár minut zahraje Veselinovič.

87
    Další žlutou kartu si může zblízka prohlédnout domácí záložník Marič.

84
    První střídání domácích. Trenér De Boeck vymění Lebbihiho za Sterckxe.

80
    Druhou žlutou kartu dnešního utkání dostává Cédric D'Ulivo z Waaslandu.

71
    Gent právě vstřelil branku!

Je vyrovnáno! Do konce utkání zbývá necelých dvacet minut a začínáme v podstatě od nuly. O vyrovnávací branku se zasloužila jedna z nových tváří v dresu Gentu, CARLOS DIOGO, přihrával Vandeputte.

67
    Druhé střídání Gentu. Místo Pedersena se na hřiště podívá Rodgers Kola.

57
    Victor Fernandez zřejmě v reakci na obdržený gól poprvé střídá. Van Der Bruggena nahradí Vandeputte.

52
    Waasland právě vstřelil branku!

Domácí otevírají skóre a ujímají se vedení! O první gól dnešního zápasu se postaral RAMI GERSHON.

36
    Máme tu první žlutou kartu, kterou vidí za zákrok ve středu hřiště gentský Ervin Zukanovič.

12
    Nebezpečný útok hostů končí střelou vedle!

Michal Šíma

Branky: 52. Gershon – 71. Diogo

Karty:   80. D'Ulivo (WAS), 87. Marič (WAS) – 36. Zukanovič (GNT)

Waasland-Beveren: Coosemans – Belhocine, Cale, D'Ulivo, Gershon – Henkens, Marič, Sibum (88. Veselinovič) – Demjan, Tričkovski, Lebbihi (84. Sterckx)
    KAA Gent: Boeckx – Asare, Cendros, Zukanovič – Diogo, Hubert, Neto, Van Der Bruggen (58. Vandeputte) – El Ghanassy, Mboyo, Pedersen (67. Kola)

Rozhodčí: Boucault – Waroux, Plumes