Dubnica – Šamorín 1:4 (kon.) | R. Sobota – Michalovce 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Bardejov 0:1 (kon.)
Prešov – Podbrezová 2:0 (kon.)
FK Dubnica
1:4 (1:1)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Sobota 27.07.2013, 17:30 • Mestský futbalový štadión MFK Dubnica nad Váhom • MONACObet liga

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na Vás aj nabudúce. (19:20:40)

Je tu koniec, Dubnica prehrala na domácej pôde vysoko 1:4. Po polčase bolo skóre ešte nerozhodné, 1:1, no druhý polčas patril hosťom. V 48. minúte skóroval Cmarko, o tri minúty na to skóroval Čemba. V 59. minúte upravil na 1:4 Pončák.

90+1
    Nadstavovať sa bude ešte jedna minúta, čo je trochu čudné. Videli sme 3 góly, 6 striedaní a 1 občerstvovaciu prestávku.

90
    A mohlo byť 1:5! Jančovič dostal ideálnu prihrávku do behu, z prvej ovalil a opečiatkoval brvno!

89
    Na ihrisku to začína mierne vrieť, Čemba pravdepodobne kvôli slovným urážkam napadol Čiernika posotením, za čo si vyslúžil kartu. Dubnický hráč sa do stretu nezapájal, kartu nedostal.

87
    Center na Sovaradu od Takáča bol veľmi nepresný. Už sa pravdepodobne toho veľa nestane, Šamorín si domov odvezie všetky tri body.

85
    Jančovič vystrúhal dobrý center presne na hlavu Cmarka, ktorý z prvej zakončil. Maťašovský predviedol úspešný zákrok, ešte predtým však čiarový rozhodca avizoval ofsajd.

85
    Roh od Urbana chytil Pentek do rúk a okamžite vykopol. Jeho spoluhráči nedokázali loptu dobehnúť.

84
    Priamy kop Dubnice, lopta padla na päťku, odtiaľ ju hostia rýchlo upratali.

83
    Faul Petra Vaška, po ňom ostáva ležať na zemi jeho menovec Ján.

82
    Posledné striedanie v zápase, autor prvého gólu, Stojanović, bude vymenený Klimentom.

82
    Dubničania vždy svoju akciu zbytočne zbrzdia, čím umožnia súperovi vrátiť sa v hojnom počte.

81
    Vaško rukami pridržal Marušina, rozhodca si to všimol a zapískal faul.

80
    Maťašovský roh chytil do rúk.

80
    Tečovaná strela Stojanovića trafila žrď podopierajúcu zadný roh siete. Lopta bola tečovaná, nasleduje roh hostí.

79
    Takáč poslal dobrý prízemný center, vo vápne bola až trojica hráčov v bielom, ani jeden loptu nezachytil.

78
    Druhé striedanie hostí, Mezovský dolu, Jančovič hore.

78
    Pekná kombinácia Dubnice, snáď najkrajšia v zápase. Svorada na Mega, ten na Šmahajčíka. Šmahajčík vrátil Svoradovi, brankár zle prečítal hru a vybehol chytať center, Svorada mal k dispozícii celú bránu odkrytú. I tomu bolo však málo a medzi tri žrde sa netrafil.