Ostrava – Teplice 7:0 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:0 (kon.) | Příbram – Frýdek-Místek 13:0 (kon.)
FK Pardubice
1:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 27.07.2013, 13:00 • Areál Ohrazenice • Celostátní liga staršího dorostu

Ihned po gólu rozhodčí Lerch ukončil zápas, po kterém budou hosté velice zklamaní. Ve druhém poločase měli celou řadu šancí, ale míč za Stejskalova záda nedokázali dostat. Pardubice hrozily zejména z brejků a po tom posledním si zajistily tři body. Rychlou akci zakončil Tomáš Markovič. To je pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (14:55:30)

90+3
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Remíza se nekoná, Pardubice v poslední možné chvíli rozhodují! Další centr před branku už Kolář nezachytil, k míči se dostal TOMÁŠ MARKOVIČ a zblízka rozhodl.

89
    Pardubice se s námahou ubránily.

88
    Tak Jihlava bude ještě zahrávat roh.

87
    Zdá se, že oba týmy jsou smířeny s remízou.

86
    Jakub Hundák si zahraje místo Jana Uhlíře.

83
    Smolaře utkání Štěpána Maruše nahrazuje Martin Homola.

82
    Práce brankáře Jihlavy ve druhém poločase spočívá zejména v tom, že sbírá centry ze strany. Za 37 minut má v této kolonce přibližně osm čárek.

80
    Po několika hektických minutách se hra trošičku uklidnila.

77
    Tomáš Bydžovský střídá Michala Štemberka.

75
    Tomáš Markovič nahrazuje Vojtěcha Pražáka.

74
    Tomáš Duba se tentokrát rozhodl zakončovat z větší vzdálenosti a míč po odrazu od obránce letěl vysoko nad pardubickou branku.

73
    Hra se přelévá ze strany na stranu, obrany jsou v posledních minutách spíše do počtu. Další centr z křídla zneškodňoval Marek Kolář.

72
    Další samostatná akce Jihlavy, opět se stejným koncem. Klíma se hezky prodral až ke střele, avšak z jasné pozice vůbec netrefil branku.

71
    Bleskový protiútok sehrály Pardubice precizně, nepovedla se jim až finální přihrávka před branku, kterou sebral ze vzduchu Kolář.

70
    Maruš asi potřetí v zápase postupoval sám na Stejskala, ale opět si na pardubického brankáře nepřišel.

67
    Patrika Valentu střídá Václav Kejmar.

66
    Stejskalovi vypadl míč po rohu z rukou, avšak jihlavští hráči nedokázali jeho zaváhání využít.