Wiener – Wolfsberger 2:1 (kon.) | Grödig – Admira 7:1 (kon.) | Wacker – Salzburg 1:1 (kon.)
Austria – Ried 3:3 (kon.)
SC Wiener Neustadt
2:1 (1:1)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 03.08.2013, 16:30 • Wiener Neustädter Stadion, Wiener Neustadt • Rakouská Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:22:59)

Dnešní utkání nakonec zvládli domácí fotbalisté, kteří rozhodli o svém vítězství ve druhém poločase, kdy se trefil v 78. minutě Martschinko. Nutno dodat, že za druhý poločas, kdy byli fotbalisté SC Wiener Neustadt jasně lepší, si tři body naprosto zaslouží.

90+4
    Běží již čtvrtá minuta nastaveného času, hostům již zbývá zoufale málo času na vyrovnání.

90+1
    Ostrý zákrok na polovině hostů, faulem zezadu se provinil Micic, který za tento zákrok dostává žlutou kartu.

90
    Probíhá již poslední minuta řádné hrací doby, je pravděpodobně, že rozhodčí nějakou minutu navíc nastaví.

88
    Siebenhandl vykopává, hosté zkusí znovu zaútočit.

86
    Hüttenbrenner zahrál evidentně rukou ve vlastním pokutovém území, ale sudí si toho nevšiml, to měla být penalta!

83
    Kerhe se k hlavičce na bližší tyči nedostal, domácí mohou rozehrát.

82
    Hosté mají k dispozici rohový kop z levé strany.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, hosté musí dohánět jednogólovou ztrátu, pokud chtějí pomýšlet na body z dnešního utkání.

79
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Martschinko, přichází Fröschl.

78
    Neustadt právě vstřelil branku!
    Na tuto střelu CHRISTOPHA MARTSCHINKA z levé strany již byl gólman Dobnik "krátký", je to vedoucí gól domácího týmu!

78
    Autové vhazování pro Wiener Neustadt na vlastní polovině z pravé strany.

76
    Ale ani z této šance branka nepadla, povede se některému z týmů ještě rozvlnit síť?