Charleroi – Waasland-Beveren 1:1 (kon.) | Waregem – Kortrijk 1:0 (kon.) | Leuven – Genk 1:4 (kon.)
Lokeren – Mons 2:1 (kon.)
Sporting Lokeren
2:1 (0:1)
RAEC Mons
Sobota 03.08.2013, 20:00 • Daknamstadion (Lokeren) • Belgická Jupiler Pro League

Dobojováno. Lokeren dokázal během dvanácti minut otočit zápas a připsat si do tabulky tři body. Hosté dlouho vzdorovali, ale za svou pasivitu byli potrestáni a domů se budou vracet bez bodíků. Tolik z belgické ligy, přeji krásný sobotní parný večer. Dobrou noc a u fotbalu někdy na počtenou. (21:53:58)

90+2
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Pauw, přichází Leko.

90+1
    V závěru ještě vyfasoval žlutou kartu hostující a střídající Joachim Mununga

90
    Rozhodčí přidá nad rámec zápasu čtyři minuty.

89
    Blíží se závěr zápasu a nic nenasvědčuje tomu, že by Mons sahal po nějaké nátlakové hře, která by znamenala případné vyrovnání.

87
    Střídání v týmu RAEC Mons: ze hřiště odchází Nyoni, přichází Belder.

85
    Pět minut před koncem základní hrací doby se snažil proniknout středem hřiště Matthys, ale narazil na obránce Mariče.

83
    KSC drží míč daleko od své brány, rád by už nepřipustil žádné komplikace.

81
    Hosté si za svou pasivitu hodně koledovali a deset minut před koncem přišli o solidní výsledek. Nic však ještě není ztraceno, ve fotbale deset minut je dlouhá doba.

80
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Obrat je na světě, tak přeci jen se domácím borců povedlo dosáhnout dost možná klíčové a rozhodující branky. Po dalším rohu už konečně udeřilo a autorem druhého zářezu je JEREMY TARAVEL, který rozveselil publikum na stadionu.

79
    Sedmý roh pro Lokeren nepřinesl nic ošemetného před Wernerovou svatyní.

77
    Je možné, že se budou body dělit. Hraje se ve středu hřiště, opět s minimem šancí. Vyrovnání domácí nějak víc nenakoplo a další šance nemají.

76
    Stejným výsledkem 1:1 skončil i první ligový duel Monsu, zatím to vypadá v dnešním sobotní večeru podobně.

74
    Střídání v týmu RAEC Mons: ze hřiště odchází Arbeitman, přichází Mununga.

72
    Druhé střídání připravil domácí lodivod Maes. Do kabin posílá Scholze, na jeho místo putuje Galitsios.

70
    První žlutou kartu dnešního mače inkasuje hostující Jarju.

68
    Vyrovnáno a nutno dodat, že zaslouženě. Domácí měli převahu, přitlačili svého protivníka, ten sice dlouho odolával, ale dvacet minut před koncem inkasuje. Střelecky se prosadil JORDAN REMACLE.

67
    Po pravé straně utekl hostující obraně Persoons, bohužel pro Lokeren na jeho ostrý centr do vápna v pohodě zareagoval brankář Werner.