Podbrezová – Trnava B 2:0 (kon.) | Bardejov – Pohronie 1:0 (kon.) | Šamorín – R. Sobota 0:0 (kon.)
Šaľa – Dubnica 2:0 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 1:0 (kon.)
FK Slovan Duslo Šaľa
2:0 (1:0)
FK Dubnica
sk Sobota 03.08.2013, 16:30MONACObet liga

Koniec zápasu. (18:45:54)

89
    Rozčertilo sa nám to so žltými kartami. Hneď po sebe ich vidia dvaja domáci hráči. Ide o Charizopulosa a Gešnábela.

86
    Šaľa dala gól!
    Štyri minúty pred uplynutím hracej doby sa presadzuje ONDREJ ČURGALI, ktorý tak s určitosťou rozhoduje o osude dnešného stretnutia!

84
    Aj Ďatko zo Šale má toho plné zuby, prenecháva miesto čerstvému Konopásekovi.

76
    Posledné striedanie Dubnice, odchádza Liener, ktorého nahrádza Števček.

64
    Dvojstriednanie na strane hostí. Odchádza Múdry so Svoradom, nahrádzajú ich Čiernik a Zahranychnyy.

49
    Ako druhý odchádza z ihriska strelec jediného gólu Tomiš, ktorého nahradil Prúšny.

46
    Začal druhý polčas.

Prvý polčas skončil.

38
    Úvodný gól dnešného stretnutia zaznamenal hráč domácich MAREK TOMIŠ!

33
    Domáci museli nútene striedať už v prvom polčase, odišiel Kráľ, ktorého nahradil Galbavý.