Den Haag – Eindhoven 2:3 (kon.) | Nijmegen – Groningen 1:4 (kon.) | Twente – Waalwijk 0:0 (kon.)
Heerenveen – Alkmaar 4:2 (kon.)
HFC ADO Den Haag
2:3 (1:3)
PSV Eindhoven
Sobota 03.08.2013, 18:45 • Kyocera Stadion, Den Haag • Nizozemská Eredivisie

Rozhodčí Nijhuis dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém domácí HFC ADO Den Haag nestačil na svého soupeře PSV Eindhoven a podlehl mu 2:3. Diváci sledovali atraktivní první poločas, který nabídl 4 vstřelené góly. Nicméně poločas druhý už tak pohledný nebyl. Domácí tým se snažil udělat něco s nepříznivým stavem, ale dokázal pouze snížit na 2:3, když se v nastaveném čase trefil van Duinen. Tříbodový zisk si na své konto připisuje PSV Eindhoven a domácí Den Haag odchází dnes s prázdnou. (20:43:06)

90+4
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Teď domácím dlouhý míč za obranu vyšel. Hostující obránci si počínali velmi špatně, dopustili se chyby a toho využil MIKE VAN DUINEN. Ten nastartoval své rychlé nohy, zpracoval si míč a nádhernou střelou snížil stav skóre na 2:3.

90+3
    Hráči v zeleno-žlutých dresech se dostali do soupeřova velkého vápna, ale tam přišel útočný faul a sudí hru přerušil.

90+3
    Teď následuje autové vhazování pro Den Haag.

90+2
    Domácí hráči zkouší dlouhé míče za obranu, ale zatím jim to nevychází.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

88
    Dnešní utkání sleduje 13 120 diváků.

87
    Devatenáctiletý Memphis Depay opouští hrací plochu, na kterého ho vystřídá Ola Toivonen.

86
    Hráči v červených dresech rozehráli nakrátko a kombinují na soupeřově polovině.

85
    Depay byl faulovaný a PSV dostane výhodu standardní situace.

82
    Faulovaný byl jeden z domácích fotbalistů, a tak následoval volný přímý kop. Ten si vzal na starost Holla, ale jeho střelecký pokus trefil pouze bránící zeď, která střelu úspěšně zablokovala.

80
    V posledních minutách se na hřišti nic zajímavého neděje. K vidění jsou pouze nepřesnosti a fauly.

79
    Trenér Steijn využil posledního střídání. Své si dnes splnil Jerson Cabral, kterého na poslední minuty nahradil Michiel Kramer.