Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
FK Metalurg Doněck
1:0 (1:0)
FK Kukësi
Čtvrtek 08.08.2013, 18:15 • Stadion Metalurg, Doněck • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:11:46)

Je dobojováno! Byli jsme dnes svědky neuvěřitelného utkání, v němž měli drtivou převahu fotbalisté Metalurgu, kteří svého soupeře přestříleli poměrem 20:2, přímo na bránu 7:2, přesto dokázali překonat Haliliho pouze jednou, což vzhledem k porážce v prvním utkání na hřišti Kukësi (0:2) znamená konec postupových nadějí! Z postupu do dalšího předkola se totiž radují fotbalisté FK Kukësi!

90+7
    Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Allmuça, přichází Mziu.

90+7
    Ještě taktické střídání hostů, již v sedmé minutě nastavení.

90+6
    Rozehrává z pravé strany Alex, ale obrana hostujícího týmu odvrací.

90+5
    Další rohový kop pro Metalurg, jedna z posledních šancí domácího týmu!

90+4
    Rohový kop z pravé strany rozehrávají domácí, ale tam byl ve vápně atakován gólman Halili, k němuž volá sudí lékaře.

90+3
    Hostující Manuka dostává žlutou kartu za útočný faul.

90+2
    Hosté vybojovali autové vhazování na polovině soupeře, to je přesně to, co nyní potřebují k získání cenných vteřin.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě pět minut, pro hosty pět hodně dlouhých minut a pro domácí pět minut naděje.

90
    Čečer střílí z levé strany, téměř z hranice malého vápna, ale míč letí nad bránu.

90
    Začala devadesátá minuta, sudí píská faul hostů na jejich polovině.

89
    Je to dlouhý míč na Popoviće, který ale neměl šanci proti obraně Metalurgu, domácí okamžitě přechází do útoku.

88
    Domácí Golajdo fauluje na polovině soupeře a hosté mohou rozehrávat.

87
    Gólman Halili dostává žlutou kartu za zdržování.

87
    Hosté abdikovali na veškeré útočné snahy, není divu, stále totiž hájí postupový výsledek!