Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
FC Thun
1:0 (0:0)
BK Häcken
Čtvrtek 08.08.2013, 19:30 • Arena Thun (Thun) • Evropská liga (předkola)

Skončil nám odvetný zápas mezi FC Thun a BK Häcken. Postup do další fáze si dnes pojistil právě domácí celek, který po výsledcích 2:1 a 1:0 vyhrává v celkovém poměru 3:1.

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek večera a u dalšího on-line přenosu opět na počtenou! (21:24:52)

Držení míče: 58% – 42%
    Střely celkem: 11 – 7
    Přímé kopy: 24 – 11

Rohové kopy: 6 – 5
    Fauly: 9 – 17

90+1
    Ojala se snažil prosadit v pokutovém území, ale přihrávku dostal v nesprávný čas a je pískán ofsajd.

90
    Ke druhému poločasu se nastavují dvě minuty.

89
    Strandberg se ocitl v dobré střelecké pozici, ale jeho následný pokus o vstřelení branky byl zblokován.

88
    Sadik byl faulován Anklevem. Druhý zmiňovaný nebyl odměněn žlutou kartou a Sadik bude zahrávat přímý kop.

86
    Střídání v týmu BK Häcken: ze hřiště odchází Lewicki, přichází Ojala.

85
    Do konce druhého poločasu nám zbývá posledních pár minut, ve kterých nás čeká ještě plno skvělých akcí.

84
    Střídání v týmu FC Thun: ze hřiště odchází Schneuwly, přichází Sadik.

82
    Velké šance na obou stranách! Domácí hráči se dostali do pozice, odkud vyslali na brankáře Källqvista několik střel a to samé se dělo po rychlém protiútoku na straně domácího Thunu.

80
    Schirinzi rozehrává rohový kop a vzniká šance vstřelit další gól švýcarského mužstva.

79
    Další hráč se provinil nedovoleným zákrokem a rozhodčí uděluje žlutou kartu Makondelemu.

77
    Diváci stále fandí a podporují svůj tým. Mezitím Källqvist vytahuje další zákrok a nepouští Thun do dvoubrankového vedení.

76
    Střídání v týmu BK Häcken: ze hřiště odchází Arkivuo, přichází Zuta.

74
    Hra se nám na chvíli opět uklidnila a nevidíme žádné šance, které by mohly skončit gólem.

72
    Švédský tým má k dispozici opět rohový kop, ke kterému se staví Ericsson. Ten do této doby rozehrával všechny rohové kopy Häckenu.

71
    Střídání v týmu FC Thun: ze hřiště odchází Martínez, přichází Frey.

69
    Thun právě vstřelil branku!
    Přece jen jsme se dočkali první branky, která přichází v devětašedesáté minutě! Postaral se o ní SANOGO JUNIOR, který tak dostává svůj tým do vedení – 1:0.